Nabídka služeb PR FSV UK

Nabídka služeb PR

Fakulta sociálních věd nabízí institutům a ostatním součástem standardní služby v oblasti public relations. Neváhejte se na nás nicméně obrátit s jakoukoliv problematikou tykající se propagace, inzerce a PR i mimo tento základní výčet. Součástí nabídky je také kontaktní seznam na fotografy a výčet služeb nabízených fakultní Rozhlasovou a televizní laboratoří (RTL).

Proděkan pro vnější vztahy

doc. Mgr. MgA. Filip Láb, Ph.D.
E-mail: prodekan.pr@fsv.cuni.cz

Oddělení vnějších vztahů

Vedoucí:

PhDr. Sylvie Fišerová

propagace FSV UK a českých programů, správa českého webu a sociálních sítí v češtině, nabídky pro studenty, podpora studentských akcí, vizitky, kariérní poradenství

222 112 285

sylvie.fiserova@fsv.cuni.cz

Pracovníci:

Marianna Zapotilová, M.A.

propagace FSV UK a cizojazyčných programů, správa anglické verze webu a sociálních sítí v angličtině, propagační předměty, kolekce oblečení FSV UK, kariérní poradenství

222 112 286

marianna.zapotilova@fsv.cuni.cz

Bc. Aneta Caltová

propagace FSV UK, správa webu a sociálních sítí, propagační předměty, prodej kolekce FSV UK, newsletter 222 112 278 aneta.caltova@fsv.cuni.cz

Nabídka služeb PR oddělení FSV UK

Interní a externí komunikace

• přidání informace do aktualit extranetu, do newsletteru a na sociální sítě
  • rozšíření dodané tiskové zprávy – fakultní web, medialist a protext.cz
  • zveřejnění 1 sdělení za semestr v placené sekci ČTK – protext.cz pro každý institut a fakultní součást, případně častěji dle dohody
  • zajištění inzerce institutů – inzerci za FSV jako celek hradí PR – inzerci jednotlivého institutu můžeme zprostředkovat, ale hradí ji institut
  • propagace, příprava a zadání inzerce cizojazyčných programů v ČR a zahraničí
  • reprezentace fakulty / institutů na vzdělávacích veletrzích v ČR a zahraničí
  • letáčky a podmínky přijímacího řízení pro dny otevřených dveří a vlastní prezentaci institutů

Zprostředkování služeb

• zajištění fotografa pro dokumentaci fakultního dění - zprostředkujeme, službu hradí instituty (viz. dále)
  • zajištění kameramana, interiérového i exteriérového natáčení, práce ve studiu, kompletní postprodukce, vytváření propagačních klipů a filmů (mimo celofakultního PR zprostředkujeme, službu hradí instituty. viz dále), a to jak fakultním studiem, tak externími společnostmi
  • grafické a tiskové služby (mimo těch, které zajišťujeme pro všechny: zprostředkujeme kontakt, hradí institut)

Propagační předměty

• propisky, kapesní kalendáře, bloky, desky, tašky, lanyardy, lepící záložky a případné další drobné propagační materiály a předměty FSV v běžném množství poskytujeme zdarma (do 100 ks na jednu akci)
  • propagační předměty vyšší hodnoty – hrnek, USB, trička, kravaty, šátky apod. hradí součásti
  • zajištění propagačních předmětů UK - hradí instituty; přehled předmětů na http://cuni.cz/UK-2457.html
  • prodej kolekce oblečení a doplňků FSV UK

Rollup bannery

V české a anglické verzi jsou k dispozici na vrátnici budov Jinonice a Opletalova, v Hollaru kontaktujte PR. Na fakultě jsou k dispozici k zapůjčení také:

• flipchart – kontaktujte asistentku děkana
  • projekční plátno – kontaktujte PR
  • přepínač na prezentace – kontaktujte PR
  • minicaster – umožňující online přenos videí  (kontaktujte RTL)

Kontaktní seznam fotografek a fotografů

Nabízíme služby velmi dobrých fotografů z řad studentů FSV UK. Součástí fotografických služeb by mělo být zajištění reportážního fotografování, výběr a postprodukce fotografií a odevzdání v datové podobě (záleží na domluvě s fotografy, nejlépe přes online služby typu www.uschovna.cz, popř. uložené na datovém nosiči). Zároveň zasílejte fotografie nám pro další propagaci vašich aktivit v newsletteru, na fakultním webu, facebooku, instagramu atd.

• sazba od 1000,-Kč za akci/případně dle individuální dohody

Carter Oswood
E-mail: carter.oswood@gmail.com

Web: http://www.carteroswood.com/

Jan Červenka
E-mail: cervenkahonza@gmail.com

Sandra Štefaniková
E-mail: sandra.stefanikova@gmail.com

Ondřej Novák
Tel: + 420 728 685 629
E-mail: andygarfunkel@yahoo.com

Nabídka služeb Rozhlasové a televizní laboratoře

Monitoring médií

Pravidelný monitoring hesel "FSV UK" a "Fakulta sociálních věd" zveřejňujeme zde. Chcete-li vlastní monitoring pro součást FSV, přístup do Newton je možný přes stránky knihovny a přihlášení přes CAS.