Pro zaměstnance

Aktuality

 • Problematika správy výzkumných dat na UK

  Dotazníkové šetření „Analýza správy a uložení výzkumných dat na Univerzitě Karlově“ je připraveno pod záštitou prorektora pro vědeckou činnost prof. RNDr. Jana Konvalinky a je určeno akademickým a výzkumným pracovníků UK. Dotazník s časovou náročností cca 20 minut můžete vyplnit do 30. června 2021.

 • Longevity: Začátek konce stárnutí?

  Lidský život se prodlužuje. Co to ale znamená pro naši společnost a budoucnost lidstva? Jak žít plný život i v pozdějším věku? A co pro to můžeme udělat už nyní? Registrujte si své místo na přednášce, která se uskuteční 17. června od 17 hodin v Kampusu Hybernská.

 • Soutěž na pilotní expozici vzdělávacího projektu Didaktikon v Hybernské

  Pomozte s realizací nově vznikajícího vzdělávacího minicentra Didaktikon v Kampusu Hybernská. V rámci zahájení výstavby je vyhlášena soutěž na realizaci pilotní části interaktivní popularizační vědecké expozice. Svůj návrh posílejte do 27. června.

 • Vychází první díl fakultního podcastu De Facto

  Do prvního dílu podcastu De Facto jsme si pozvali Michela Perottina, politologa a vedoucího katedry politologie na IPS FSV UK. Poslechněte si rozhovor o blížících se volbách ve Francii i u nás, o populismu po pandemii či o tom, zda jde dělat zákulisní politiku on-line.

 • Kurzy anglického jazyka pro zaměstnance

  Centrum jazykové přípravy pořádá v akademickém roce 2021/2022 jazykové kurzy angličtiny pro zaměstnance Univerzity Karlovy. Hlásit se můžete na konverzační nebo akademickou angličtinu. Zaměstnanci FSV UK mají možnost využít příspěvek z FKSP na kurzovné.

 • Online diskuze: Proč ještě v ČR není manželství pro všechny?

  Ve spolupráci s organizací „Jsme fér“ pořádáme online panelovou diskuzi na téma manželství pro všechny. Proč ještě Česká republika neuzákonila manželství pro všechny, se dozvíte 31. května od 17 hodin. Debatovat budou Lucia Zachariášová, Kateřina Nedbálková a Michal Pitoňák.