Pro zaměstnance

Aktuality

 • Erasmus Days na Hollaru 2022

  Přijďte s námi ve čtvrtek 13. října oslavit Erasmus na Hollar! Kromě přednášek o udržitelné mobilitě, autorského čtení, debaty se studenty či kreativního workshopu bude součástí programu také charitativní knižní bazar a swap pokojovek a vybavení do domácnosti.

 • Podzimní kolo Fondu mobility UK na rok 2022/23 otevřeno

  Podzimní kolo Fondu mobility UK bude otevřeno od 19. září do 19. října 2022. Finanční podporu z fondu lze poskytnout na budoucí mobilitu jak studentovi, akademickému pracovníkovi, tak hostujícímu akademickému pracovníkovi. Přihlaste se prostřednictvím online přihlášky rektorátu.

 • Evropský týden udržitelného rozvoje v Hybernské

  Během Evropského týdne udržitelného rozvoje (ETUR) se napříč celou Evropou každoročně konají tisíce různých akcí. V letošním roce se akce uskuteční v  termínu 20. – 26. září 2022. Navštívit můžete program v Kampusu Hybernská, na kterém se podílí naše studentské spolky, absolventi nebo vyučující.

 • Podpořte služby knihoven (Blended learning)

  Ústřední knihovna UK si vás dovoluje požádat o zapojení do dotazníkového šetření v projektu: Podpora blended learningu vysokoškolskými knihovnami v roce 2022. Dotazník mohou do 15. října vyplňovat akademici i studenti Univerzity Karlovy.

 • Kurzy angličtiny pro zaměstnance UK

  Centrum jazykové přípravy otevírá v akademickém roce 2022/2023 kurzy anglického jazyka. Kurzy jsou určeny zaměstnancům Univerzity Karlovy.

 • Krátkodobé zahraniční stáže 4EU+

  Konsorcium 4EU+ vyhlašuje nabídku zahraničního pobytu pro doktorské studenty, akademické či vědecké pracovníky na univerzitách sdružených ve 4EU+. Pobyt může trvat maximálně měsíc a musí se uskutečnit do konce září 2022.