Pro zaměstnance

Aktuality

 • Červnový zaměstnanecký večírek FSV UK

  Fakulta sociálních věd UK srdečně zve všechny zaměstnance s blízkými a rodinami na červnový fakultní večírek, který se uskuteční ve čtvrtek 6. 6. 2024 od 16:00 do 22:00 v areálu sportovního klubu Start na Střeleckém ostrově. Na akci se registrujte.

 • Služba grantové podpory 4EU+

  Evropské centrum UK – Odbor pro vědu a výzkum představuje službu grantové podpory 4EU+ Grant Support Service (GSS). Cílem služby je pomáhat akademickým pracovníkům při výběru relevantních výzev v rámci Aliance 4EU+ a zejména při hledání dalších příležitostí pro financování projektů.

 • Výběrové řízení Erasmus+ zaměstnanecké mobility na červenec-září 2024 je otevřeno

  Bylo vyhlášeno výběrové řízení programu Erasmus+ na zaměstnaneckou mobilitu pro období červenec-září 2024. Přihlášky podávejte prostřednictvím aplikace IS věda v modulu PAS do 31. května 2024 do 15:00.

 • Školení Postupy v krizových situacích pro zaměstnance FSV UK

  Zveme vás na školení Postupy v krizových situacích pro zaměstnance FSV UK pod vedením Ing. Zdeňka Kalvacha, bezpečnostního poradce UK. Školení bude zaměřené na správné reakce při různých závažných bezpečnostních incidentech na půdě fakulty. Školení v českém jazyce proběhne v pátek 24. 5. 2024 od 9:30 v Areálu Jinonice. Online školení v anglickém jazyce proběhne v pondělí 20. 5. 2024 od 15:00.

 • Seminář Tipy k využití AI v pedagogické praxi

  Zveme vás na seminář Tipy k využití AI v pedagogické praxi s lektorem Martinem Richterem. Seminář se koná 22. května od 10:00 v místnosti C122 v Areálu Jinonice a je určen pro pedagogy a studenty doktorského studia. Pro účast je potřeba registrace.

 • Pozvánka na vernisáž výstavy Berlín – hlavní město vědkyň

  Zveme vás na vernisáž výstavy Berlín – hlavní město vědkyň, kterou spolupořádá DAAD Česká republika, Goethe Institut a Univerzita Karlova s cílem přispět ke stále aktuálnímu tématu „ženy ve vědě“ a podnítit zájem nejen akademické veřejnosti o toto téma. Vernisáž proběhne 13. května 2024 od 16:30 v Karolinu.