Pro zaměstnance

Aktuality

 • Univerzita Karlova ukončuje činnost testovacího centra a mobilních týmů

  S ohledem na konec platnosti mimořádných opatření, které ukládají testovat studenty a zaměstnance, ukončuje Univerzita Karlova ke dni 30. 6. 2021 činnost testovacího centra a mobilních testovacích týmů. Od 28. 6. do 30. 6. bude navíc omezena činnost mobilních testovacích týmů. 

 • Problematika správy výzkumných dat na UK

  Dotazníkové šetření „Analýza správy a uložení výzkumných dat na Univerzitě Karlově“ je připraveno pod záštitou prorektora pro vědeckou činnost prof. RNDr. Jana Konvalinky a je určeno akademickým a výzkumným pracovníků UK. Dotazník s časovou náročností cca 20 minut můžete vyplnit do 30. června 2021.

 • Longevity: Začátek konce stárnutí?

  Lidský život se prodlužuje. Co to ale znamená pro naši společnost a budoucnost lidstva? Jak žít plný život i v pozdějším věku? A co pro to můžeme udělat už nyní? Registrujte si své místo na přednášce, která se uskuteční 17. června od 17 hodin v Kampusu Hybernská.

 • Soutěž na pilotní expozici vzdělávacího projektu Didaktikon v Hybernské

  Pomozte s realizací nově vznikajícího vzdělávacího minicentra Didaktikon v Kampusu Hybernská. V rámci zahájení výstavby je vyhlášena soutěž na realizaci pilotní části interaktivní popularizační vědecké expozice. Svůj návrh posílejte do 27. června.

 • Vychází první díl fakultního podcastu De Facto

  Do prvního dílu podcastu De Facto jsme si pozvali Michela Perottina, politologa a vedoucího katedry politologie na IPS FSV UK. Poslechněte si rozhovor o blížících se volbách ve Francii i u nás, o populismu po pandemii či o tom, zda jde dělat zákulisní politiku on-line.

 • Kurzy anglického jazyka pro zaměstnance

  Centrum jazykové přípravy pořádá v akademickém roce 2021/2022 jazykové kurzy angličtiny pro zaměstnance Univerzity Karlovy. Hlásit se můžete na konverzační nebo akademickou angličtinu. Zaměstnanci FSV UK mají možnost využít příspěvek z FKSP na kurzovné.