Pro zaměstnance

Aktuality

 • Současný populismus v Evropě a klimatická změna na Prague Populism Conference

  Ve dnech 15.-17. května 2022 se uskuteční 7. ročník Prague Populism Conference, tentokrát na téma „Současný populismus v Evropě a klimatická změna“. Konferenci pořádá FSV UK ve spolupráci s Heinrich-Böll-Stiftung a Goethe-Institut ČR.

 • Den celoživotního vzdělávání v Karolinu

  Univerzita Karlova opět otevírá historickou budovu Karolina a zve širokou veřejnost na Den celoživotního vzdělávání & Festival absolventů. Obě akce se uskuteční v sobotu 23. dubna 2022, od 10:00 do 16:00 hodin a vstup je zdarma.

 • Děkanský sportovní den FSV UK a FF UK

  V pátek 29. dubna je děkanské volno a výuka se nekoná. Odpočiňte si od samostudia a dopřejte svému tělu trochu pohybu na děkanském sportovním dni FF UK a FSV UK. Probíhat bude ve sportovním areálu UK v Hostivaři.

 • Termíny outgoing mobility v dubnu a květnu

  Polsko, Korea, Rakousko, Belgie nebo Estonsko jsou jen některé z destinací outgoing mobility. Podívejte se na dubnové a květnové termíny podání přihlášek na výzkumné pobyty, letní školy nebo mezifakultní a meziuniverzitní dohody.

 • Stipendia DAAD pro krátkodobé pobyty v Německu - online seminář

  Láká vás Německo a zvažujete některý ze studijních nebo stipendijních pobytů? DAAD a Akademická informační agentura pořádají 11. dubna seminář věnovaný krátkodobým stipendijním pobytům v Německu. Stipendia jsou určená pro absolventy MSP, doktorandy, postdoktorandy, VŠ učitele a vědecké pracovníky.

 • Jarní kolo krátkodobé mobility POINT je otevřeno

  Program podpora internacionalizace (POINT) na Univerzitě Karlově umožňuje získat podporu na krátkodobé výjezdy studentů, akademických pracovníků, ale i na organizaci mezinárodních letních škol. Přihlášky do jarního kola programu je možné podávat elektronicky od 1. do 30. dubna 2022.