Ambasadoři FSV UK

Ambasadoři FSV UK

Nevíš, jaký je rozdíl mezi jednotlivými studijními programy? Chceš zjistit, co tě čeká, až se na FSV UK dostaneš? Nevíš si rady se zápisem předmětů či jak funguje zkouškové? I pro tebe jsme tu my, Ambasadoři FSV UK, zkušenější studenti napříč instituty, kteří dobrovolně pomáhají uchazečům o studium na FSV UK. Všichni máme už nějaký ten rok studia za sebou a víme, jak přechod na vysokou může být náročný.

Jak nás kontaktovat?

Napiš nám na ambasadori@fsv.cuni.cz (vždy prosím uveď své jméno a studijní program), nebo se ozvi konkrétnímu ambasadorovi - lze si dohodnout i individuální konzultaci.

V případě složitějších a závažnějších problémů směruj svůj dotaz spíše na naše studijní oddělení.

Kontakty

Institut Ambsador E-mail
IES Karolína Hozová karolina.hozova@fsv.cuni.cz
IES Kateřina Kozlíková katerina.kozlikova@fsv.cuni.cz
IKSŽ Aneta Poláčková aneta.polackova@fsv.cuni.cz
IKSŽ Viktorie Kvasničková viktorie.kvasnickova@fsv.cuni.cz
IPS Bára Pilná bara.pilna@fsv.cuni.cz
IPS Oliver Adámek oliver.adamek@fsv.cuni.cz
IMS Ondřej Černý ondrej.cerny@fsv.cuni.cz
IMS Radka Malcová radka.malcova@fsv.cuni.cz
ISS Tomáš Barták tomas.bartak@fsv.cuni.cz
ISS Adéla Šafářová adela.safarova@fsv.cuni.cz

Pokud nevíš, na koho se obrátit, tak napiš na ambasadori@fsv.cuni.cz a my si tvůj dotaz předáme, tak, abychom ti mohli co nejvíce pomoci.

Aktuality

 • Dnes 6. 2. bude pokladna otevřena do 14:00

  Dnes 6. února 2023 bude pokladna otevřena do 14:00. 

 • Výběrové řízení Erasmus+ zaměstnanecké mobility na duben - červen 2023 je otevřeno

  Výběrové řízení programu Erasmus+ zaměstnanecké mobility na duben - červen 2023 je otevřeno. Podávat přihlášky je možné od 1. února 06:00 do 28. února 15:00, a to prostřednictvím aplikace IS věda v modulu PAS, která je po tuto dobu otevřena. Přihlášky podané po tomto deadlinu nebude možné do VŘ zařadit. Přihlášky zaslané emailem nebudou akceptovány.

 • Q&A s děkanem Tomášem Karáskem

  Zveme všechny studenty a studentky ve čtvrtek 9. února 2023 od 17:00 na online setkání s panem děkanem Tomášem Karáskem. V průběhu setkání na ZOOMu bude pan děkan odpovídat na otázky týkající se budoucího stěhování do kampusu Jinonice, plánů fakulty pro rok 2023 a dalších záležitostí, které vás nyní trápí.

 • Nový kurz komunikačních dovedností

  V letním semestru se můžete zapsat do nového dvoudenního kurzu Efektivní komunikace. Osvojíte si jednoduché techniky, které posilují sebejistotu a pomáhají obhájit vlastní názor, asertivní přístup, zvládání konfliktních situací a nepříjemných rozhovorů a porozumíte sobě samému i reakcím okolí.

 • Dodatečné výběrové řízení na výjezdy v zimním semestru 2023/2024

  Chcete strávit semestr například v Austrálii, Číně nebo Hong Kongu? Speciální výzva k studijním pobytům v zimním semestru 2023/2024 prostřednictvím mezifakultních dohod je otevřena. Přihlášky je možné podávat do 5. února 2023.

 • Žádosti o studentské peníze na LS 2023

  Akademický senát FSV UK vyhlašuje termín pro podávání žádostí o studentské peníze na letní semestr 2023. Deadline žádostí je 17. února 2023 ve 23:59. Samotné prezentování se uskuteční v pondělí 20. února v 17:00 v místnosti H013 v budově Hollar.