Ambasadoři FSV UK

Ambasadoři FSV UK

Nevíš, jaký je rozdíl mezi jednotlivými studijními programy? Chceš zjistit, co tě čeká, až se na FSV UK dostaneš? Zajímá tě, jaké předměty tě čekají, jak fungují kredity nebo zkouškové? I pro tebe jsme tu my, Ambasadoři FSV UK, zkušenější studenti napříč instituty, kteří dobrovolně pomáhají uchazečům o studium na FSV UK.

Jak nás kontaktovat?

Napiš nám na ambasadori@fsv.cuni.cz (vždy prosím uveď své jméno a studijní program), nebo se ozvi konkrétnímu ambasadorovi - lze si dohodnout i individuální konzultaci.

V případě složitějších a závažnějších problémů směruj svůj dotaz spíše na naše studijní oddělení.

Kontakty

Studijní program Ambsador E-mail
Česko-německá studia David Stříbrný david.stribrny@fsv.cuni.cz
Ekonomie a finance Kateřina Kozlíková katerina.kozlikova@fsv.cuni.cz
Komunikační studia Aneta Poláčková aneta.polackova@fsv.cuni.cz
Politologie a mezinárodní vztahy Oliver Adámek oliver.adamek@fsv.cuni.cz
Politologie a veřejná politika Adéla Limrová adela.limrova@fsv.cuni.cz
Sociologie a sociální politika Josef Procházka josef.prochazka@fsv.cuni.cz
Sociologie Kateřina Matějovcová katerina.matejovcova@fsv.cuni.cz
Teritoriální studia Veronika Křečková veronika.kreckova@fsv.cuni.cz

Pokud nevíš, na koho se obrátit, tak napiš na ambasadori@fsv.cuni.cz a my si tvůj dotaz předáme, tak, abychom ti mohli co nejvíce pomoci.

Sleduj náš instagram profil pro uchazeče @studujfsvuk

Aktuality

 • Kucera scholarship na University of St. Thomas v LS 2024/25

  Odbor zahraničních vztahů RUK vyhlašuje výběrové řízení na stipendijní studijní pobyt na University of St. Thomas (St. Paul, Minnesota, USA) v letním semestru akademického roku 2024/2025 v rámci Kucera Scholarship. Přihlášky studentů v online aplikaci se přijímají od 25. května do 10. června 2024 včetně.

 • Hranice pro přijetí/postup do druhého kola pro Bc. programy

  Hranice pro přijetí ke studiu nebo pro postup do druhého kola přijímacího řízení pro bakalářské studijní programy byly stanoveny ve Studijním informačním systému. Hodnoty budou průběžně doplňovány. Gratulujeme všem přijatým a přejeme hodně štěstí uchazečům ve druhém kole!

 • Reportáže a knihy absolventů IKSŽ získaly významná ocenění

  Absolventům a absolventkám Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK byla udělena ocenění Novinářská cena 2023 a Magnesia Litera 2024. Gratulujeme!

 • Předodjezdový seminář pro vyjíždějící studenty

  Předodjezdový seminář pro vyjíždějící studenty se koná 29. května 2024 od 9:30 v Areálu Jinonice, místnost C117. Je pouze v češtině. Přijďte načerpat tipy a triky mimojiné od naší terapeutky a poslechnout si zkušenosti studentů s různými typy mobilit.

 • Odborný časopis Acta Politologica vyhlašuje Call for Abstracts

  Odborný časopis Acta Politologica vyhlašuje Call for Abstracts na téma Political Trust, New Cleavages, and Political Polarization. V případě zájmu o publikování v tomto vydání zašlete prosím na email acpo@fsv.cuni.cz abstrakt zamýšleného článku v rozsahu 250 až 500 slov nejpozději do 15. září 2024.

 • Bruselský diktát na UK živě: Co nám EU dala a co vzala?

  Univerzita Karlova Vás srdečně zve na debatu, která se zaměří na hodnocení 20 let členství v EU a blížící se volby do Evropského parlamentu. Debata je určena primárně pro studující UK, ale i zaměstnaní jsou vítáni. Debata se koná 22. května 2024 ve Vlasteneckém sále Karolina.