Ambasadoři FSV UK

Ambasadoři FSV UK

Nevíš, jaký je rozdíl mezi jednotlivými studijními programy? Chceš zjistit, co tě čeká, až se na FSV UK dostaneš? Nevíš si rady se zápisem předmětů či jak funguje zkouškové? I pro tebe jsme tu my, Ambasadoři FSV UK, zkušenější studenti napříč instituty, kteří dobrovolně pomáhají uchazečům o studium na FSV UK. Všichni máme už nějaký ten rok studia za sebou a víme, jak přechod na vysokou může být náročný.

Jak nás kontaktovat?

Napiš nám na ambasadori@fsv.cuni.cz (vždy prosím uveď své jméno a studijní program), nebo se ozvi konkrétnímu ambasadorovi - lze si dohodnout i individuální konzultaci.

V případě složitějších a závažnějších problémů směruj svůj dotaz spíše na naše studijní oddělení.

Kontakty

Institut Ambsador E-mail
IES Karolína Hozová karolina.hozova@fsv.cuni.cz
IES Kateřina Kozlíková katerina.kozlikova@fsv.cuni.cz
IKSŽ Aneta Poláčková aneta.polackova@fsv.cuni.cz
IKSŽ Viktorie Kvasničková viktorie.kvasnickova@fsv.cuni.cz
IPS Bára Pilná bara.pilna@fsv.cuni.cz
IPS Oliver Adámek oliver.adamek@fsv.cuni.cz
IMS Ondřej Černý ondrej.cerny@fsv.cuni.cz
IMS Radka Malcová radka.malcova@fsv.cuni.cz
ISS Tomáš Barták tomas.bartak@fsv.cuni.cz
ISS Adéla Šafářová adela.safarova@fsv.cuni.cz

Pokud nevíš, na koho se obrátit, tak napiš na ambasadori@fsv.cuni.cz a my si tvůj dotaz předáme, tak, abychom ti mohli co nejvíce pomoci.

Aktuality

 • Kulatý stůl: Umělá inteligence v akademické práci

  Akademický senát FSV UK zve studující i vyučující k online kulatému stolu na téma: "Umělá inteligence v akademické práci. Výzvy, meze, hrozby". Setkání proběhne online v úterý 4. dubna 2023 od 16:00.

 • Cenu Bedřicha Hrozného obdrželi akademici z IES FSV UK

  Na Kolegiu rektorky se rozhodlo o Ceně Bedřicha Hrozného za rok 2022. Mezi 4 oceněnými tvůrčími počiny je článek docenta Michala Bauera a docentky Julie Chytilové z Institutu ekonomických studií FSV UK a CERGE-EI.

 • Seminář Aktuální výzvy bezpečného internetu a jak se jim bránit

  Univerzita Karlova ve spolupráci se společností Microsoft pořádá seminář Aktuální výzvy bezpečného internetu a jak se jim bránit. Seminář se uskuteční ve čtvrtek 30. března 2023 od 9:00 hodin a mohou se ho účastnit zaměstnanci i studenti.

 • Visegrádský fond nabízí grant na výzkum evropské integrace

  Výzkumný grantový program Mezinárodního visegrádského fondu nabízí podporu postgraduálním vědcům ze střední a východní Evropy při provádění archivního výzkumu souvisejícího s evropskou integrací v Historical Archives of Evropské unie v italské Florencii. Výzva k podávání žádostí na jaro 2023 je otevřena.

 • Podpora amerických akademiků na UK

  Univerzita Karlova uzavřela dohodu s Komisí J. Williama Fulbrighta, na jejímž základě vzniká pro americké akademiky a akademičky možnost částečné finanční podpory dočasné akademické či lektorské pozice na kterékoliv fakultě nebo součásti Univerzity Karlovy. První přednášející v rámci této dohody uvítá Univerzita Karlova na své půdě v akademickém roce 2024/2025.

 • Úprava úředních hodin pokladny

  Pokladna FSV UK bude otevřena v pondělí a ve středu vždy do 15:30 hodin.