Ambasadoři FSV UK

Ambasadoři FSV UK

Nevíš, jaký je rozdíl mezi jednotlivými studijními programy? Chceš zjistit, co tě čeká, až se na FSV UK dostaneš? Zajímá tě, jaké předměty tě čekají, jak fungují kredity nebo zkouškové? I pro tebe jsme tu my, Ambasadoři FSV UK, zkušenější studenti napříč instituty, kteří dobrovolně pomáhají uchazečům o studium na FSV UK.

Jak nás kontaktovat?

Napiš nám na ambasadori@fsv.cuni.cz (vždy prosím uveď své jméno a studijní program), nebo se ozvi konkrétnímu ambasadorovi - lze si dohodnout i individuální konzultaci.

V případě složitějších a závažnějších problémů směruj svůj dotaz spíše na naše studijní oddělení.

Kontakty

Studijní program Ambsador E-mail
Česko-německá studia David Stříbrný david.stribrny@fsv.cuni.cz
Ekonomie a finance Kateřina Kozlíková katerina.kozlikova@fsv.cuni.cz
Komunikační studia Aneta Poláčková aneta.polackova@fsv.cuni.cz
Politologie a mezinárodní vztahy Oliver Adámek oliver.adamek@fsv.cuni.cz
Politologie a veřejná politika Adéla Limrová adela.limrova@fsv.cuni.cz
Sociologie a sociální politika Josef Procházka josef.prochazka@fsv.cuni.cz
Sociologie Kateřina Matějovcová katerina.matejovcova@fsv.cuni.cz
Teritoriální studia Veronika Křečková veronika.kreckova@fsv.cuni.cz

Pokud nevíš, na koho se obrátit, tak napiš na ambasadori@fsv.cuni.cz a my si tvůj dotaz předáme, tak, abychom ti mohli co nejvíce pomoci.

Sleduj náš instagram profil pro uchazeče @studujfsvuk

Aktuality

 • Bruselský diktát na UK živě: Co nám EU dala a co vzala?

  Univerzita Karlova Vás srdečně zve na debatu, která se zaměří na hodnocení 20 let členství v EU a blížící se volby do Evropského parlamentu. Debata je určena primárně pro studující UK, ale i zaměstnaní jsou vítáni. Debata se koná 22. května 2024 ve Vlasteneckém sále Karolina.

 • Červnový zaměstnanecký večírek FSV UK

  Fakulta sociálních věd UK srdečně zve všechny zaměstnance s blízkými a rodinami na červnový fakultní večírek, který se uskuteční ve čtvrtek 6. 6. 2024 od 16:00 do 22:00 v areálu sportovního klubu Start na Střeleckém ostrově. Na akci se registrujte.

 • Třídění bioodpadu na FSV UK

  Studenti a zaměstnanci FSV UK mají nově možnost třídit bioodpad. Do Areálu Jinonice mezi budovy B a C byl na podnět fakultní pracovní skupiny pro udržitelnost umístěn nový otočný dvoukomorový kompostér. Kompostér umožňuje zpracování bioodpadu na výživný kompost, který lze využít jako zdroj živin pro rostliny na fakultě a v jejím blízkém okolí.

 • Přednáška Germany in the Super-Election Year 2024

  Zveme vás na přednášku a diskuzi s Andreasem Künne, velvyslancem Spolkové republiky Německo v Praze. Přednáška Germany in the Super-Election Year 2024 se uskuteční 15. května od 12:30 v Areálu Jinonice, místnost C123.

 • Český den proti rakovině na FSV UK

  Knihovna FSV UK se zúčastní letošního Českého dne proti rakovině. Sbírka bude probíhat v knihovně v Areálu Jinonice ve dnech 15. až 17. května 2024. Zakoupením žlutého kvítku měsíčku lékařského můžete přispět na boj proti rakovině.

 • Služba grantové podpory 4EU+

  Evropské centrum UK – Odbor pro vědu a výzkum představuje službu grantové podpory 4EU+ Grant Support Service (GSS). Cílem služby je pomáhat akademickým pracovníkům při výběru relevantních výzev v rámci Aliance 4EU+ a zejména při hledání dalších příležitostí pro financování projektů.