Studium

Typy studia

Aktuality

 • Studenti FSV UK na kolokviu ombudsmanky FAMU

  20. ledna 2022 se uskuteční kolokvium ombudsmanky FAMU, jehož tématem bude bezpečné a důstojné prostředí vysokých škol a role ombudsmana v jeho podpoře. Diskuze se budou účastnit také předsedkyně Sociální komise Barbora Součková a člen Sociální komise Matěj Šarboch, kteří za FSV UK budou prezentovat projekt studentských ombudsmanů.

 • Erasmus+ Meeting 2022/2023

  Oddělení zahraničních styků vyhlašuje výběrová řízení na studijní pobyty Erasmus+ v akademickém roce 2022/2023. Informační setkání a prezentace pro studenty se uskuteční formou online setkání na platformě ZOOM ve čtvrtek 10. února 2022 od 14:00. 

 • Staň se buddíkem pro zahraniční studenty

  Chceš pomáhat nově příchozím zahraničním studentům v orientaci při studiu, na univerzitě a v Praze? Staň se buddíkem a získej jedinečnou možnost potkávat studenty z celého světa! Kromě zlepšování svých jazykových znalostí můžeš za tuto činnost získat také certifikát o absolvování programu.

 • Možnosti psychologické pomoci studentům

  Nevíte, kudy kam? Máte pocit, že nezvládáte své studijní povinnosti? Cítíte se pod tlakem? Připadáte si osamělí nebo řešíte problémy ve vztazích? Nebo máte kamaráda, kterému byste rádi pomohli, ale nevíte jak? Podívejte se na přehled psychologické pomoci na fakultě a univerzitě.

 • Workshop Towards Educational Pathways

  Zástupci Flagshipu 2 Aliance 4EU+ pořádají ve středu 26. ledna 2022 od 13:00 online workshop Towards Educational Pathways. Na akci jsou zváni všichni akademici, kteří již v rámci 4EU+ spolupracují nebo by se rádi zapojili v budoucnu. Zúčastnit se mohou také studenti.

 • Využijte mentoring pro socioekonomicky znevýhodněné studenty

  Jste studenty 1. nebo 2.  ročníku, nacházíte se v nepříznivé životní situaci a ocenili byste pomoc se studiem? Zapojte se do bezplatného programu Centra Carolina a využijte mentoring studentů z vyšších ročníků.