Studium

Typy studia

Aktuality

 • Studijní pobyty Erasmus+ 2020/2021

  Vyjeďte za studiem do zahraničí! Oddělení zahraničních styků vyhlašuje výběrová řízení pro rok 2020/2021. Informační setkání pro zájemce proběhnou v prvním únorovém týdnu. Přihlášky lze podávat do 28. února.

 • Doplňkové výběrové řízení na studijní pobyty v zahraničí 2020/2021

  Oddělení zahraničních styků vyhlašuje doplňkové výběrové řízení na zahraniční výjezdy v ZS 2020/2021 v rámci mezifakultních dohod a jedno místo na letní školu AIPES ve Washingtonu. Přihlášky lze podávat do 31. ledna.

 • Harmonogram ak. roku 2019/2020

  Harmonogram akademického roku se hodí mít při ruce! Najdete ho tady .

 • IMS zve na kurzy hostujících profesorů

  Katedra německých a rakouských studií IMS FSV UK hostí v zimním semestru 2019/2020 uznávané německé historiky, Prof. Güntera Wollsteina, Prof. Volkera Zimmermanna a dlouhodobě také Prof. Borise Bartha. Jejich kurzy si mohou zapsat studenti Bc. a Mgr. programů napříč celou Univerzitou.

 • FSV součástí unikátního programu prg.ai Minor

  Šest strukturovaných bloků, šestnáct předmětů, jedna příležitost prohloubit a rozšířit pochopení umělé inteligence. To je nový prg.ai Minor - pilotní program vyučovaný napříč FSV UK, MFF UK, FIT ČVUT a FEL ČVUT.

 • ISS zve na kurz hostujících profesorek o mezigenerační solidaritě

  Institut sociologických studií FSV UK nabízí studentům navazujícího a doktorského studia účast v kurzu "Elderly Care and Intergenerational Solidarity in International Context". Povedou ho hostující profesorky Ariela Lowenstein a Ruth Katz z Haifské univerzity (IZR).