Studium

Typy studia

Aktuality

 • Úřední hodiny studijního oddělení 29. září 2023 zrušeny

  Dne 29. září 2023 jsou zrušeny úřední hodiny Studijního oddělení.

 • Centrum péče o duši nabízí duchovní doprovázení

  Centrum péče o duši nabízí studentům a zaměstnancům duchovní doprovázení. Sezení probíhají v Kampusu Hybernská a lze je objednat přes Centrum Carolina.

 • Erasmus Student Network Meet-up

  Vrátili jste se nedávno z pobytu Erasmus+? ESN vás zve na Erasmus Student Network Meet-up 12. října 2023 od 16:30 v Kampusu Hybernská. Setkat se zde můžete jak s českými studenty, kteří mají zkušenost s programem Erasmus+ stejně jako Vy, tak i se zahraničními Erasmus+ studenty, kteří na Univerzitu Karlovu právě přijeli.

 • Erasmus Days 12. října 2023

  Přijďte s námi oslavit Erasmus Days a dozvědět se víc o možnostech studijních a výzkumných výjezdů do zahraničí! Čekají na vás přednášky a sdílení zkušeností se studenty, kteří už s námi do zahraničí úspěšně vyjeli. Akce proběhne 12. října 2023 od 9 do 16 hodin v Areálu Jinonice.

 • Stáže na Velvyslanectví ČR v Dublinu

  Velvyslanectví ČR v Dublinu v průběhu celého roku přijímá stážisty a stážistky na neplacené prezenční stáže v délce 3 - 6 měsíců. Stáž umožní stážistovi podílet se na plnění konkrétních úkolů, seznámit se blíže s posláním, úkoly a diplomacie a práce na velvyslanectví ČR.

 • Virtuální kurzy univerzit 4EU+ otevřeny studentům

  Rádi bychom vás upozornili na nabídku 4EU+ sdílených kurzů pro studenty UK, které probíhají ve formě virtuální mobility. Tyto kurzy zahrnují širokou škálu témat, která umožní studentům objevovat nové perspektivy a spolupracovat se studenty z partnerských institucí.