Život na fakultě

Život na fakultě

Studium na FSV UK zdaleka nespočívá jen v pravidelné docházce na přednášky a semináře! Studenti během semestru podnikají velké množství akcí, ať už jde o kulturu, politická témata, sportovní klání či společenské večery. 

Aktuality

 • Šetrně k planetě s FSV na Noci vědců 2019

  V pátek 27. září se opět zúčastníme vědecko-popularizační akce Noc vědců. Naši odborníci vám předvedou sociální simulaci pomocí multiagentního modelování, odhalí zákony planetární obrany a vezmou vás i do světa marketingu...

 • ISS zve na kurz hostujících profesorek o mezigenerační solidaritě

  Institut sociologických studií FSV UK nabízí studentům navazujícího a doktorského studia účast v kurzu "Elderly Care and Intergenerational Solidarity in International Context". Povedou ho hostující profesorky Ariela Lowenstein a Ruth Katz z Haifské univerzity (IZR).

 • Podzimní slevy v Knihkupectví Karolinum

  V rámci letošního výročí 30 let od Sametové revoluce připravilo Knihkupectví Karolinum výjimečnou 30% slevu na tištěné i elektronické tituly vydané v Nakladatelství Karolinum. Akce platí od 1. října do 30. listopadu.

 • Letní škola Institutu mezinárodních studií 2019

  Institut mezinárodních studií FSV UK pořádá ve dnech 7. až 21. září 2019 již tradiční letní školu Summer University Prague. Letošním tématem je "European Identity between Unity and Diversity".

 • 26. ročník soutěže o Bolzanovu cenu

  Rektor Univerzity Karlovy vyhlásil 26. ročník soutěže o Bolzanovu cenu. Jedná se o prestižní ocenění studentů Univerzity Karlovy za mimořádně objevné práce s vynikajícím tvůrčím obsahem a interdisciplinárním tematickým přesahem.

 • Duhové placky FSV UK podporují LGBTQ komunitu

  Vyjadřujeme podporu všem LGBTQ studujícím vydáním limitované edice fakultních odznaků. Zajít si pro ně můžete na studijní oddělení FSV UK.