Život na fakultě

Život na fakultě

Studium na FSV UK zdaleka nespočívá jen v pravidelné docházce na přednášky a semináře! Studenti během semestru podnikají velké množství akcí, ať už jde o kulturu, politická témata, sportovní klání či společenské večery. 

Aktuality

 • Aktuální opatření na FSV UK

  Podívejte se na aktuálně platná opatření v souvislosti s Covid-19. Z hlediska výkonu pedagogické činnosti nedochází k zásadním změnám. Knihovny zůstávají nadále přístupné formou bezkontaktního výdejového okénka pro výpůjčky předem objednaných knih a vracení knih.

 • Přijďte v březnu darovat krev s Univerzitou Karlovou!

  Přemýšlíte, jak prakticky pomoci během covidové pandemie? Zapojte se s Univerzitou Karlovou do březnové akce darování krve. Krev můžete darovat kromě čtyř fakultních nemocnic v Praze také v Plzni a Hradci Králové. Pokud jste prodělali onemocnění Covid-19, můžete darovat krevní plazmu k léčbě nemocných s těžkým průběhem infekce Covid-19.

 • Nabídka výjezdů v rámci mezinárodních dohod

  Nestihli jste se přihlásit na výjezdy v rámci programu Erasmus? Díky mezinárodním dohodám se můžete podívat do Rumunska, Bulharska, Mongolska, Lotyšska nebo Gruzie. Přihlášku je nutné zaslat do 8. března 2021.

 • Studijní pobyt na National Tsing Hua University, Taiwan

  Nenechte si ujít mimořádnou nabídku studijního pobytu. Zimní semestr 2021/2022 můžete strávit na National Tsing Hua University v Taiwanu. Uzávěrka přihlášek je 7. března 2021.

 • Bezpečně do nového online semestru!

  Dnešním dnem začal nový letní semestr. Stejně jako ty dva předchozí bude probíhat online. A abyste se nejen při distanční výuce vyvarovali nástrah internetu, připravili jsme si pro vás sérii tipů "Buď safe online"!

 • Rozpravy o českých médiích: Influencer marketing v ČR

  Pravidelné Rozpravy, tentokrát na téma influencer marketingu v ČR, proběhnou online ve čtvrtek 25. ledna od 17:00. Hosty rozprav budou Marek Bačo, Ivo Veselý a Petra Dolejšová.