Život na fakultě

Život na fakultě

Studium na FSV UK zdaleka nespočívá jen v pravidelné docházce na přednášky a semináře! Studenti během semestru podnikají velké množství akcí, ať už jde o kulturu, politická témata, sportovní klání či společenské večery. 

Aktuality

 • Křest knihy Česká novinářská fotografie 1945–1989

  Institut komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK si dovoluje srdečně pozvat na křest knihy Aleny Lábové "Česká novinářská fotografie 1945–1989". Uskuteční se v úterý 21. května 2019 od 17:00 v budově Hollaru.

 • Studenti zvou na sportovní Den FSV

  Studentské akce FSV UK srdečně zvou v sobotu 25. května do sportovního areálu Hostivař na historicky první Den FSV! Připraven je bohatý sportovní i doprovodný program...

 • Veřejná diskuze o demokracii v EU

  Univerzita Karlova, Politologický klub FSV UK a Mladí občané, z.s. pořádají ve středu 15. května v budově Právnické fakulty veřejnou diskuzi k volbám do Evropského parlamentu.

 • Konference transferu a veletrh inovací Via Carolina

  Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy a Charles University Innovations Prague s.r.o. pořádalo ve dnech 15. a 16. května 2019 již 7. ročník Národní konference transferu a veletrhu inovací Via Carolina. 

 • Ocenění Zlatý kurz za ZS 2018/2019

  Na dubnovém zasedání Akademického senátu FSV se předávala ocenění Zlatý kurz za nejlépe hodnocené kurzy zimního semestru akad. roku 2018/2019. Všem oceněným gratulujeme!

 • European Summer School 2019

  Institut pro evropskou politiku EUROPEUM organizuje již 17. ročník European Summer School, který bude probíhat mezi 13. a 20. červencem v Praze. Letošním tématem je "Restarting Europe: Central European Perspective".