Akce pro uchazeče

Den na FSV UK

Zajímá tě studium na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, ale ještě přesně nevíš, který studijní program si vybrat? Tak věnuj pozornost následující akci! Z důvodu aktuální situace jsme si pro tebe připravili nový formát Dne otevřených dveří. Živý stream se uskutečnil 13. ledna 2021, ale máme pro tebe záznam. Tak se můžeš podívat na rozhovory se studenty a vyučujícími, medailonky úspěšných absolventů a fotky ze studentských akcí kdykoli budeš chtít.

Den na FSV UK

Veletrhy 2021/22

Chceš si s námi pokecat offline nebo chceš získat aktuální informace přímo od našich studentů na veletrhu? Zde najdeš seznam událostí, kam se chystáme:

 • Gaudeamus Bratislava: 12. - 14. října 2021
 • On-line veletrh vysokeskoly.cz: 9. - 10. listopadu 2021
 • Na Karlovku Praha: 13. listopadu 2021
 • Gaudeamus Brno: 23. - 26. listopadu 2021

Dny otevřených dveří 2021/2022

Konkrétní termíny se mohou dle epidemiologické situace měnit, kontrolujte tuto stránku pravidelně. Pokud se chcete už nyní doptat na cokoli našich studentů, navštivte FB skupinu Uchazeči FSV UK - jsme tu pro vás! Pokud potřebujete informace k přijímacímu řízení, obraťte se na naše studijní oddělení na e-mailu prijimacky@fsv.cuni.cz.

Vypsané termíny pro rok 2022

Institut Datum Čas Forma
Institut ekonomických studií 21. ledna 2022 13.00 budova Opletalova 26

 

Studuj na FSV UK: pokec se studenty

Stále se rozhoduješ, kam povede tvá vysokoškolská cesta?

Víme, že to teď není tak snadné - hledání informací pouze v online prostředí dokáže člověku zamotat hlavu.

Společně se studentskými ambasadory #FSVUK jsme v minulém roce ale našli alespoň částečné řešení: On-line událost Studuj na FSV UK: pokec se studenty.

Pokusili jsme se ti předat veškeré informace přímo od studentů, které ti pomůžou najít tu správnou cestu a rozhodnout se. Záznamy najdeš na našem Facebooku.

ambasadoři

Přehled studijních programů 2021/22

Aktuality

 • Najdi svůj pracovní směr s FSV UK

  Studujete na FSV UK nebo si k nám plánujete podat přihlášku? Ptáte se, co dělají naši absolventi a jakou práci můžete mít se společensko-vědním zaměřením vy sami? Nebo váháte, jestli mít při studiu stáž/brigádu/práci a bojíte se, co to právně obnáší? Dorazte 4. listopadu na Hollar!

 • Podcast De Facto s Tomášem Sedláčkem

  Ekonom, filozof, pedagog. Čím vším je a která profese je mu nejbližší? Jaká byla jeho studia - od školy základní až po školu vysokou? A co by vzkázal studentům? O tom všem jsme si povídali s Tomášem Sedláčkem, absolventem IES FSV UK.

 • Tereza Klabíková Rábová dalším hostem podcastu De Facto

  Jak se mluví a píše v českých médiích, reklamách a politických kampaních? Dochází k deformalizaci norem i jazyka? A lze skloubit akademickou kariéru s mateřskými povinnostmi? Nejen na to odpovídala Tereza Klabíková Rábová z IKSŽ FSV UK.

 • Hranice pro přijetí - druhé kolo přijímacího řízení na IKSŽ

  Hranice pro přijetí ke studiu na základě druhého kola přijímacího řízení byly stanoveny na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky u všech studijních programů. Konkrétní bodové hranice pro přijetí naleznete v této aktualitě.

 • Jonáš Čumrik představil studentům UK svět influencer marketingu

  Katedra marketingové komunikace a public relations (MKPR) Fakulty sociálních věd UK rozšířila v pandemickém roce svůj okruh lektorů z praxe. Do výuky se v letním semestru nově zapojil Jonáš Čumrik, ze sociálních sítí známý jako Johny Machette, který studentům představoval praktickou stránku influencer marketingu a trendy sociálních sítí.

 • Přijímací řízení u magisterských studijních programů

  Hranice pro postup do druhého kola přijímacího řízení nebo pro přijetí na navazující magisterské studijní programy byly u následujících programů stanoveny.