Vizitky

Návod na výrobu vizitek

 1. Na webovém portálu společnosti Marking Center CZ se zaměstnanci přihlásí následujícími údaji: přihlašovací jméno: fsv_uk  /  heslo: 123
 2. V levém horním rohu kliknete na položku „Tisk“ a zvolíte ze tří vzorů - a) jednostranné české vizitky, b) jednostranné anglické vizitky, c) oboustranné dvoujazyčné vizitky.
 3.  Vytvoříte krok za krokem vizitku: 
  • zvolíte počet, zadáte potřebné údaje a kliknete na „Uložit - vidět náhled“,
  • zkontrolujete náhled, údaje případně můžete ještě upravit a kliknete na „Uložit a zobrazit celou objednávku“,
  • pokud je vše v pořádku, potvrdíte stiskem „potvrdit objednávku“,
  • na poslední straně „Dokončení objednávky“ nezapomeňte vyplnit „vyžadované údaje“, především e-mail - pro zaslání korektury,
  • kliknete na „odeslat objednávku ke schválení“; návrh se odešle ke schválení (schvalovatelkou je asistentka tajemníka, jde především o to, že pak lze schválit i atypické návrhy - např. napsat dva instituty, apod. – před odesláním ke schválení je možné do poznámky uvést nestandardní úpravy).
 4. Zaměstnanec dostane od firmy grafický návrh vizitky ke korektuře, kterou je nutné e-mailem schválit - NUTNÉ KONTROLOVAT SPAM, E-MAIL KONČÍ VE SPAMU.
 5. Doba realizace je 3 pracovní dny po odsouhlasení korektury.
 6. Vizitky jsou zaslány na děkanát a fakultní poštou dále distribuovány na pracoviště; je možné je také vyzvednout osobně na pobočce firmy Marking Center CZ.

Více informací v opatření děkanky č. 9/2018, fakulta zaměstnancům vizitky hradí (v počtu do 100 ks/rok).

S dotazy se obracejte na paní Ing. Moniku Mandovou