Aplikace pro rezervaci konzultačních hodin

Vážení vyučující a kolegové na těchto stránkách najdete návod, jak postupovat při žádosti o vypsání konzultací (konzultace.fsv.cuni.cz), které se poté objeví v osobním profilu vyučujícího na stránkách fakulty a nových webech institutů (s vyjímkou IES)

Sekretariát institutu

V aplikaci je vytvořena specializovaná role pro sekretariáty, jejímž prostřednictvím  může administrativa institutů spravovat konzultace svých vyučujících.

Pro každý institut může být více uživatelů s rolí sekretariát – příslušný účet zřizuje na žádost oddělení IT (žádost je třeba poslat na adresu webmaster@fsv.cuni.cz).

Po jeho zřízení se do aplikace přihlašuje prostřednictvím fakultního emailu (v číselném formátu, které obsahuje univerzitní ID, např. 12345678@fsv.cuni.cz) a hesla do CAS.

Dále bude postupovat dle návodu.

Vyučující

Pokud má vyučující zájem využívat aplikaci konzultace.fsv.cuni.cz, nejdřív kontaktuje sekretariát svého institutu.

Sekretariát dále pošle žádost na IT oddělení na adresu webmaster@fsv.cuni.cz o roli pedagoga se jménem a univerzitním ID vyučujícího:

Př. Jan Novák - 12345678

Jakmile bude účet pedagoda pracovníkem IT přiřazen (sekretariát bude pracovníkem IT informován prostřednictvím e-mailu), může se vyučující přihlásit do aplikace prostřednictvím fakultního emailu (v číselném formátu, které obsahuje univerzitní ID, např. 12345678@fsv.cuni.cz) a hesla do CAS.

Dále bude postupovat dle návodu.