Kariérní nabídky

Kariérní tipy a kontakty na poradce

Tipy, návody a nápady

Pinterest

 

Poradci

Kariérní poradce UK

Kariérní poradce IES FSV UK

Podpořeno projektem Zvýšení kvality vzdělávání na UK a jeho relevance pro potřeby trhu práce. Reg. číslo: CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002362

OPVVV

Všeobecné výběrové řízení na pozice referentů v institucích EU

Evropské instituce hledají talentované absolventy a mladé odborníky s výkonem práce v Bruselu či Lucemburku. Podmínkou je mít dokončené vysokoškolské vzdělání v délce nejméně 3 let, ovládat 2 jazyky EU a být občanem EU. Uzávěrka přihlášek je 25. června 2019

Podrobné informace

Příručka k podávání přihlášek

Leták v češtině

Junior Marketing specialista/ka

Společnost Svěřenská Správa s.r.o. hledá studenta/studentku na pozici junior marketing specialista/ka. Práce je určená pro studenty v oblasti marketingu. Jedná se o poloviční úvazek. Náplní vaší práce bude například tvorba marketingového plánu a jeho plnění, správa obsahu sociálních sítí nebo reporting. 

Inzerát

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete svůj životopis na brizgala@svsp.cz

Stáž v Madridu

Velvyslanectví České republiky v Madridu nabízí studentům a čerstvým absolventům možnost stáže přímo v Madridu na akademický rok 2019/2020. Jedná se o stáž na období 2 - 6 měsíců. V rámci stáže se budou studenti podílet například na zpracování politicko-ekonomického zpravodajství nebo spolupráci při organizaci akcí a projektů. 

Více informací naleznete v příloze

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na madrid@embassy.mzv.cz.

Konkurzy do institucí EU

Ministerstvo zahraničních věcí ČR nabízí možnost získat práci na pozici administrátor v rámci institucí EU . Součástí práce je podpora managementu při plnění poslání příslušné unijní instituce. Diplomatická akademie MZV rovněž pořádá přípravné kurzy k testům, organizovaným EPSO. Kurz je pro uchazeče zdarma a je pořádán ke každému kolu. 

Více informací naleznete zde

Deadline pro zasílání přihlášek je 25. června 2019

Sociologický ústav AV ČR - nabídka práce

Český sociálněvědní datový archiv při Sociologickém ústavu AV ČR hledá dva nové kolegy/kolegyně pro doplnění týmu. Jedná se konkrétně o pozice specialista / specialistka zpracování výzkumných dat a manažer / manažerka datových služeb

V případě zájmu se zašlete potřebné dokumenty na petra.salamounova@soc.cas.cz do 20. června 2019

Nabídka práce: copywriter

PR a marketingová agentura 4JAN nabízí práci na pozici copywriter. Nabízená pozice je vhodná i pro absolventy. Náplní práce bude zejména získávání a příprava podkladů pro obsah a vytváření obsahu webových stránek.

Inzerát 

V případě zájmu či jakýchkoliv informací pište na stanislava.aknar@4jan.cz.

Studentské stáže

Studentská organizace AIESEC pod záštitou OSN nabízí studentům stáže. Jedná se o nabídku stáží v rámci cílů udržitelného rozvoje, díky nímž mají studenti možnost vycestovat do více než sto dvaceti zemí světa.

Více informací naleznete v odkaze

 

Nabídka stáže v Britské obchodní komoře

Britská obchodní komora aktuálně hledá zájemce o stáž. Jedná se o placenou stáž. Náplní práce bude výpomoc obchodnímu týmu komory v podpoře obchodu mezi britskými a českými firmami.

Více informací o stáži

Pokud máte o pozici zájem, pošlete své CV i motivační dopis v angličtině do 14. června 2019.

Stáž - PR a fundraisingové oddělení

Humanitární organizace ADRA hledá v současné době stážist(k)u na PR a fundraisingové oddělení. Součástí stáže bude podílení se na organizaci charitativního běhu, zjistíte, jak funguje humanitární a rozvojová pomoc apod.

Inzerát

V případě zájmu zasílejte svůj životopis a motivační dopis na karolina.emanuelova@adra.cz.

Stáž v sídle NATO v Bruselu

Ministerstvo zahraničních věcí ČR spolu s mezinárodním sekretariátem NATO vyhlašuje výběrové řízení na stáž. Stáž bude probíhat v sídle NATO a je vhodná pro studenty a čerstvé absolventy vysokých škol. Délka stáže je 6 měsíců.

Více informací naleznete zde

V případě zájmu o tuto stáž pošlete přihlášku do 12. června 2019.

Práce na velvyslanectví

Velvyslanectví Lotyšské republiky nabízí práci na pozici kancelářského pracovníka. Jedná se práci na poloviční úvazek. Daná pozice je vhodná i pro studenty.

Inzerát

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis a motivační dopis do 5. června 2019.

Stáž v ČT

Zpravodajství České televize nabízí studentům možnost staže na několika pozicicíh. Pro studenty a studentky je připravený dvouměsíční vzdělávací program a nejlepší z nich mohou v týmu ČT24 pokračovat i nadále. Druhá polovina stáže je placená. 

Více informací naleznete zde

 

Nabídka práce na MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) vypisuje výběrové řízení na pozici ministerský rada v oddělení strategie a analýz. Podílet byste se mohli třeba na přípravě nově vznikající Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2030.

Více informací

Pokud máte o pozici zájem, odevzdejte veškeré potřebné dokumenty do 28. května 2019.

PRACOVNÍ NABÍDKA MEDIÁLNÍ SKUPINY SMILE MUSIC

Hudební mediální skupina SMILE MUSIC nabízí práci hned na několika pozicích: redaktor/ka, fotograf/ka, grafik/čka, FB moderátor/ka, Instragram moderátor/ka.

Inzerát

Pokud máte o některou z pozic zájem, zašlete svůj životopis na balcirakova@smilemusic.cz.

PEPR Consulting – junior PR manager se zaměřením na sítě

Marketingová agentura PEPR Consulting hledá do svého týmu nové kolegy na pozici PR manager. Jedná se o juniorní pozici se zaměřením na sociální sítě.

Práce je na zkrácený úvazek během níž můžete získat zkušenosti z praxe a seznámit s řadou zajímavých projektů a kampaní.

Pokud máte o pozici zájem, napište na englis@peprconsulting.cz.

Expert pro vztahy k EU

Česká národní banka (ČNB) vypisuje výběrové řázení na pozici expert pro vztahy k EU v odboru Evropské unie a mezinárodních organizací v sekci regulace a mezinárodní spolupráce.

Náplní práce bude například spolupráce s Ministerstvem financí, příprava stanovisek a podkladů na jednání v EU či monitorování postojů jednotlivých členských států vůči důležitým legislativním i nelegislativním návrhům EU.

Více informací

Pokud máte o nabídku zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce s motivačním dopisem v anglickém jazyce nejpozději do 27. května 2019.

Nabídka práce

Úřad městské části Praha 1 vypisuje výběrové řízení na pozici referent/ka – zpracovatel/ka přestupků. 

Více informací 

V případě zájmu zašlete potřebné dokumenty do 27. května 2019.

Stáž v think-tanku

Think-tank Evropské hodnoty vypisuje pro studenty výběrové řízení na stáž. Náplní práce bude například podílení se na akcích, spolupráce na projektech nebo výpomoc s provozem kanceláře. 

Více informací ke stažení zde

Pokud máte o stáž zájem, vyplňte a odešlete registrační formulář do 15. května 2019

Programme officer (part-time)

Organizace Europaeum nabízí práci jako programme officer. Jedná se o práci na poloviční úvazek po dobu 7 měsíců. Pozice je vhodná zejména pro absolventy. 

Inzerát na pozici ke stažení

V případě zájmu zašlete veškeré potřebné dokumenty na administrator@europaeum.org do 15. května 2019. 

PQ 2019 hledá stážisty

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru hledá stážisty, kteří by si chtěli vyzkoušet psaní reportáží pro sociální sítě.

Inzerát

Pokud máte o stáž zájem, pošlete své CV a jeden post o PQ pro tu sociální síť, která vám sedí nejvíc na petra.jansa@pq.cz.

Nabídka práce - Diplomatická akademie

Diplomatická akademie vyhlašuje výběrové řízení na 8 služebních míst určených k přípravě k výkonu zahraniční služby v oddělení metodik vzdělávání v Odboru vzdělávání a Diplomatické akademie v MZV ČR. 

Více informací o jednotlivých pozicích naleznete zde.

V případě zájmu je nutné zaslat životopis a motivační dopis. 

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor nabízí studentům žurnalistiky vyzkoušet si práci sportovního novináře. Student si vyzkouší tuto práci během červnové letní Olympiády dětí a mládeže (ODM) v Libereckém kraji. 

Více informací

V případě zájmu pošlete veškeré potřebné dokumenty do 30. dubna 2019 na press@olympic.cz.

Internship Opportunity in Japan

United Nations University v Japonsku nabízí absolventům možnost stáže. Jedná se o juniorní pozici v Office of the Rector

Více informací o pozici naleznete zde

Myprotein - nabídka pozice

Britská značka zdravé nutriční výživy, doplňků stravy a sportovního oblečení Myprotein hledá nového člena do online sekce. Jedná se o pravidelné postování na firemní Facebook a Instagram a vytváření Instastories, sledování našich fanoušků pro reposty a kratičký měsíční report sledovanosti příspěvků.

V případě zájmu o tuto nabídku pište na Gabriela.Moidlova@thehutgroup.com.

Zahraniční stáž v Dánsku

International Office at Aarhus University v Dánsku nabízí studentům možnost zahraniční stáže v rámci programu Erasmus+. 

Více informací o stáži.

Nabídka stáže

Institut Hispánico de Murcia, jazyková škola v srdci Španělska zaměřující se na výuku španělštiny, nabízí možnost zahraniční stáže. Délka stáže je minimálně 3 měsíce. 

Více informací naleznete zde

Praxe v ženském magazínu

Magazín pro ženy Čas jen pro mě, nabízí studentům možnost praxe

V případě zájmu o tuto praxi se neváhejte ozvat na marketa.vavrinova@laurits.cz.

SPECIALISTA FINANČNĚ – SPRÁVNÍHO ÚSEKU

Společnost Albatros Media aktuálně hledáme do své pražské kanceláře absolventy ekonomického směru s orientací v oblasti daní a účetnictví. Náplní práce bude podílení se na auditu, správa EET, úprava interních směrnic a další. 

Inzerát

V případě zájmu pošlete svůj životopis na tereza.srbova@albatrosmedia.cz nebo andrea.svobodova@albatrosmedia.cz

Sociální pracovník/pracovnice

Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje, o.p.s. nabízí práci na několika pozicích: 

 • sociální pracovník / sociální pracovnice v oblasti služeb pro osoby se zdravotním postižením a seniory - inzerát
 • sociální pracovník / sociální pracovnice sociálně-právní ochrany dětí - inzerát

Práce na ministerstvu dopravy

Ministerstvo dopravy hledá vhodného kandidáta na pozici ministerského rady do Oddělení koordinace záležitostí EU v Odboru zahraničních vztahů a EU. Předpokládaný nástup je v červnu 2019. Jedná se o úvazek na dobu neurčitou. 

Inzerát

Své přihlášky zasílejte do 17. dubna 2019

Nabídka práce: sociální pracovník

Občanská poradna Třebíč, z.s. nabízí studentům i absolventům práci na pozici sociálního pracovníka v administrativě. Jedná se o práci na plný úvazek. 

Inzerát

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na chloupkova@optrebic.cz

Redaktorský Workshop ČT

Zpravodajství České televize organizuje nejen pro studenty žurnalistky ale i dalších příbuzných oborů Redaktorský Workshop, při kterém můžete získat cenné zkušenosti. Během workshopu se můžete potkat například se Světlanou Witowskou, Václavem Moravcem nebo Martinem Řezníčkem.

Dalšího informace o akci naleznete zde

Pokud máte zájem, nezapomeňte odeslat přihlášku na kariera@ceskatelevize.cz

Specialista statistického zpracování dat

Výzkumná agentura Nielsen Admosphere, a.s. hledá nového člena týmu na pozici Specialista statistického zpracování dat

Veškeré podmínky naleznete zde

Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na jobs@admosphere.cz.

Economia Talent program

Vydavatelství Economia, a. s. nabízí studentům prostřednictvím Economia Talent program možnost stáže na různých pozicích. 

Více informací o nabízených pozicích 

Pokud máte zájem o praxi například v Aktuálně.cz, sportovním týmu nebo třeba v týdeníku Ekonom, přiložte svůj životopis společně s motivačním dopisem k přihlašovacímu formuláři

 

Global Learning - nabídka stáže

Nezisková organizace Global Learning, zabývající se mezinárodními vzdělávacími programy a ve spolupráci s partnerskými univerzitami v Evropě a Asii spravuje studijní programy, nabízí studentům možnost spolupráce formou praxe

Kritéria:

 • preferably an MA or PhD student
 • high English language proficiency, native or non-native speaker, Czech language not needed;
 • preferably International Relations, Political Science, but also Economics or International Business, as his/her field of study;
 • have a genuine interest in following and analyzing international developments (political, economic, security etc) with an emphasis on the European Union;
 • have good organizational skills and be able to work independently, including, for example, help lead/moderate some panel discussions (such as during the Brussels Summer School for Young Leaders);
 • personal integrity, pro-active attitude and ownership of one’s work are expected as much of the assignments will be unsupervised;
 • good social / interpersonal skills;
 • preferably willing to commit to a longer-term collaboration (that could include remuneration).

Nabízejí:

 • Global Learning has a start-up-like working environment that offers a great degree of flexibility and requires the willingness to use technology (social media etc) as a means for communication and teamwork;
 • work experience to learn a variety of new skills and increase confidence;
 • the unique opportunity to meet and work with leading scholars, top policymakers and diplomats as well as young people from all over the world;
 • opportunity to travel overseas to help run educational programs in third countries.

Více informací o organizaci a jejich projektech naleznete zde

Event Manager a Sales Specialista

Inovativní vzdělávací platforma ELAI hledá pomocnou ruku při sales a organizaci největší události zaměřené na inovace v ČR Týden inovací 2019.

Náplň práce:

 • příprava největší události na podporu inovací v České republice, Týdne inovací ČR 2019
 • komunikace s klienty a partnery
 • organizační a administrativní výpomoc
 • vyhledávání nových kontaktů a získávání nových zákazníků
 • tvorba nabídky a cenové kalkulace dle požadavků zákazníků 
 • mapování trhu

Co tím získáte:

 • pracovní zkušenost s organizací největší události k inovacím v ČR
 • mentoring v oblasti Sales
 • adekvátní finanční ohodnocení
 • možnost reference od ředitele ELAI
 • přátelský kolektiv a zázemí kanceláře v centru Prahy

V případě zájmu pište na tydeninovaci@elai.cz.

Vedoucí volnočasového klubu pro děti a mládež

Úřad městské části Praha 9 nabízí práci na pozici vedoucí volnočasového klubu pro děti a mládež. Náplní práce bude zajištění a organizace chodu klubu, práce s dětmi a dospívajícími a další. 

Inzerát ke stažení zde

Pokud máte o pozici zájem, pošlete přihlášku a veškeré potřebné dokumenty do 1. dubna 2019

Odborný rada – manažer publicity

Státní příspěvková organizace Centrum pro regionální rozvoj České republiky, řízená Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, vyhlašuje výběrové řízení na pozici odborný rada – manažer publicity IROP, Sekce administrace programů. Předpokládaný nástup je 1. května 2019. 

Inzerát

V případě zájmu zašlete veškeré dokumenty do 29. března 2019

Nabídka práce: překlad marketingových textů

Contagious CZ/SK nabízí studentům práci formou překládání marketingových textů, týkajících se aktuálních světových reklamních kampaní a trendů, které publikuje na veřejně dostupném blogu News&Views  a na svém Facebooku. Jedná se o spolupráci na DPP s odměnou 150 Kč/NS.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na info@contagious.cz

 

 

Redaktor online magazínu o architektuře

Online magazín o architektuře EARCH.cz hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici redaktor/redaktorka. Náplní práce bude pomoc s tvorbou obsahu, správou sociálních sítí i administrativou při správě inzertních kampaní. 

Inzerát

Pokud máte o pozici zájem, zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na redakce@earch.cz do 31. března 2019

Stáž v redakci Alarmu

Redakce Alarmu nabízí studentům v oboru žurnalistiky stáž. Praxe je vhodná pro ty, kteří by se chtěli věnovat sociální politice a sociálním tématům v Česku. Náplň práce by spočívala v psaní zpráv pod dohledem redaktorky Saši Uhlové, která by spolu se stážistou vybírala témata, konzultovala s ním, jak postupovat při psaní zprávy a výsledné texty redigovala. Jednotlivé texty Alarm honoruje.

Pokud byste měli o práci zájem, ozvěte se na email: uhlova@advojka.cz.

Pracovní stáž

Firma Deloitte Advisory s.r.o. nabízí studentům sociologie stáž, při které by se studenti zapojili do výzkumného projektu na analýzu příčin a procesů vedoucích k rozdílům v odměňování žen a mužům v ČR (Gender Pay Gap). Jedná se o stáž na období duben - říjen 2019. 

Inzerát 

Pokud máte o stáž zájem, pošlete své CV a krátký motivační dopis, ve kterém popíšete své zkušenosti s kvalitativním sociologickým výzkumem, případně genderovou
problematikou na hjanotova@deloittece.com nejpozději do 29. března 2019.

Nabídka práce - sociální pracovník

SEMIRAMIS, nízkoprahový klub pro děti a mládež N klub Nymburk, nabízí studentům práci na pozici sociálního pracovníka. Jedná se o práci na plný úvazek.

Více informací

V případě zájmu zašlete své CV na lenka.bednarova@os-semiramis.cz

Dobrovolníci - Prague Fringe

Festival anglického divadla Prague Fringe hledá do svého týmu pomocnou sílu, dobrovolníky, kteří mají zájem získat zkušenosti v arts managementu, případně o zkušenosti v PR. Akce se uskuteční na přelomu května a června 2019. 

Odměnou vám bude vstup zdarma na všechna představení, pohled do zákulisí pražských divadel (Kampa, Malostranská beseda, Rubín) a možnost získat kontakty na zahraniční herce a režiséry.

Více informací o dobrovolnictví

Staž v PR oddělení

Ústav mezinárodních vztahů vypisuje výběrové řízení na pozici asistent/-ka manažera sociálních médií. V rámci stáže budete mít možnost účastnit se akcí pořádaných ÚMV a spolupracovat s předními odborníky v dané oblasti. Jedná se o nabídku vhodnou pro studenty mezinárodních vztahů, politlogie či komunikačních studií. 

Inzerát

Stáž na veletrhu neziskových organizací

Nadace Forum 2000 hledá stážisty na 20. ročník NGO Marketu 2019. V rámci stáže se budete podílet na organizaci největšího veletrhu neziskovek ve střední Evropě. Veletrh se bude konat 10. dubna 2019. 

Více informací

V případě zájmu pište na hr@forum2000.cz.

Sociální pracovník v NZDM Armády spásy

NZDM Armády spásy v Brně nabízí absolventům oborů sociálně, speciálně pedagogického práci na pozici sociální pracovník. Předpokládaný nástup je 1. května 2019.

Inzerát

V případě zájmu zašlete potřebné dokumenty do 31. března 2019. 

Stáž v oblasti PR a marketingu

Společnost GoodAI nabízí studentům oboru médií stáž v oddělení PR a marketingu. Součástí stáže bude komunikace s českými novináři, spolupráce s PR manažeri a další. 

Veškeré informace ke stažení zde.

Pokud máte zájem o tuto stáž, poslete svůj životopis na lucie.krestova@goodai.com.

Specialist(k)a péče o dárce

Česká kancelář Lékařů bez hranic, mezinárodní humanitární organizace, chystá vlastní fundraisingové call centrum a hledá tedy do týu budoucí specialisty péče o dárce. Náplní vaší práce bude především dialog o aktivitách Lékařů bez hranic. 

Práce je vhodná pro studenty. Jedná se o částěčný úvazek s flexibilní pracovní dobou. 

Inzerát

Nabídka práce v České Lípě

Městský úřad v České Lípě vypisuje výběrové řízení na pozici referentka / referent sociálně-právní ochrany. Nabídka práce je vhodná pro absolventy. 

Více informací o pozici

Pokud máte o pozici zájem, přihlaste se do výběrového řízení nejpozději do 4. dubna 2019 do 12:00.

Nabídka praxe

Nezisková organizace yourchance o. p. s. nabízí studentům zejména z oblasti médií možnost zíksat praxi. Během praxe si osvojíte základy v psaní článků, rouhovor či krátkých zpráv a další spolupráce na projektech této organizace.

Podrobnější informace

Nabídka práce: Ministerský rada

Ministerstvo průmyslu a obchodu vypisuje výběrové řízení na pozici ministerský rada do odboru evropských záležitostí a vnitřního trhu MPO. Naplní práce bude mimo jiné vytváření pozice ČR v agendě vnitřního trhu EU či analýza a příprava různých materiálů. Předpokládaný nástup je 1. dubna 2019. 

Inzerát naleznete v odkaze

Pokud máte o pozici zájem, předejte potřebné dokumenty do 31. března 2019 na poruba@mpo.cz a bartova@mpo.cz.

Pracovní nabídky v Athénách

Využijte nabídek pracovních pozic přímo v řeckých Athénách:

Pracovník nízkoprahového volnočasového klubu

Městská část Praha 9 nabízí práci na pozici pracovníka nízkoprahového volnočasového klubu pro děti a mládež. Náplní práce bude přímí kontakt s dětmi a dospívajícími, příprava a vedení volnočasových aktivit, výjezdových akcí a mnohé další. 

Inzerát

Pokud máte o pozici zájem, zašlete svůj životopis s krátkým motivačním na cermakovakat@praha9.cz.

Pracovní pozice na KÚ Středočeského kraje

Krajský úřad Středočeského kraje nabízí práci na několika pozicích: 

 • odborný referent pro oblast koncepce školství - více informací
 • ekonom OŽP, odborný referent pro řízení projektů v oblasti životního prostředí - více informací

Nabídka brigády na dětském táboře

Dětský tábor na Šumavě hledá do svého týmu nové kolegy na pozicích: oddílové vedoucí zdravotníky, keramiky, vedoucí ke koním, vedoucí na army

Nabídka pozic 

V případě zájmu o některou z nabízených pozic pište na taboryorisek@email.cz.

PR specialista

Centrum pro přenos poznatků a technologií (CPPT), samostatná součást Univerzity Karlovy, nabízí práci na pozici PR specialisty. Jedná se o pracovní pozici na dobu určitou (do 31. prosince 2019) v rozsahu 0,5 – 0,8 úvazku. Čeká vás spolupráce na tvorbě ročního komunikačního plánu CPPT, správa webových stránek apod. 

Více informací 

Pokud máte o pozici zájem, pošlete svůj životopis a průvodí dopis na osobni@ruk.cuni.cz

Studentské stáže na Stálé misi ČR při OECD

Stálá mise ČR při OECD v Paříži nabízí studentům krátkodobé praktické stáže. Během stáže se seznámíte s činností Stálé mise ČR a sekretariátu OECD. Stážista se (v roli pozorovatele) spolu s diplomaty Stálé mise nebo s experty z ČR účastní vybraných jednání výborů OECD a z jejich zasedání následně připravuje písemný záznam. 

Více informací naleznete zde

V případě zájmu je nutné zaslat životopis a motivační dopis. 

Nabídka pracovní příležitosti

Výzkumná agentura Confess Research hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici koordinátor/ka. Náplní práce bude komunikace s lidmi, podílení se na výzkumu trhu aj. 

Inzerát 

Pokud máte o pozici zájem, zašlete svůj životopis a motivační dopis na Franerova@confess.cz.

Spolupráce s online fashion magazínem

Online fashion magazín FashionFantasy.cz nabízí studentům možnost získat praxi. Náplní práce bude psaní článků, rozhovorů, či komentářů. 

Více informací o nabídce  

V případě zájmu zašlete svůj životopis na redakce@fashionfantasy.cz.

Sociální pracovnice - referát pro práci s rodinou

Úřad městské části Prahy 10 vypsal výběrové řízení na pozici sociální pracovník/sociální pracovnice v referátu pro práci s rodinou a dětmi v oddělení sociálně-právní ochrany dětí a práce s rodinou. 

Více informací o pozici 

V případě vašeho zájmu zašlete přihlášku společně se všemi potřebnými dokumenty nejpozději do 6. března 2019

Project Management Trainee

Evropská rozvojová agentura (ERA) nabízí studentům, kteří mají zájem o evropské projekty a mezinárodní spolupráci možnost stáže na pozici Project Management Trainee. Náplní práce bude mimo jiné zapojování do projektů pro české partnery, vyhledávání nových projektových výzev či pomoc s organizací různých seminářů.

Inzerát

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na personalni@eracr.cz.

 

 

Brigáda na festivalu Jeden svět

Festival dokumentárních filmů Jeden svět nabízí studentům brigádu. Jedná se o výzkum dopadu festivalu.
Náplní práce bude během festivalu, který bude probíhat mezi 6. a 17. březnem 2019, vyplňovat s diváky 100 dotazníků. Jeden dotazník by měl zabrat cca10-15 minut. Práce je časově poměrně flexibilní. Odměna bude 100 korun za hodinu. 

Pokud máte o nabízenou brigádu zájem, napište na tereza.langrova@jedensvet.cz.

 

Stáž ve Strategickém velitelství NATO

Strategické velitelství NATO pro transformaci nabízí studentům půlroční stáž.

Podrobné informace o programu.

Pokud máte o stáž zájem, hlaste se nejpozději do 30. dubna 2019

Stáž na tiskovém oddělení Prague City Tourism

Marketingová organizace hl. m. Prahy Prague City Tourism v současné době hledá stážist(k)u na tiskové oddělení. Jedná se o stáž v rozsahu asi 20hod./týden. Po odpracování 3 měsíců odměna 150 Kč/hod.

Náplň práce

 • administrativní podpora oddělení
 • pomoc při přípravě tiskových zpráv a při organizaci tiskových konferencí
 • příprava podkladů, rešerše
 • pomoc při zpracovávání inzerce a sponzorských vzkazů
 • copywriting
 • správa sociálních sítí a korporátního web

Požadavky

 • výbornou znalost českého jazyka
 • anglický jazyk minimálně na úrovni B2+
 • schopnost samostatné práce a spolehlivost
 • reprezentativní vystupování

Co vás čeká

 • praxe v PR oddělení renomované státní organizace
 • účast na zajímavých akcích
 • prostor pro vlastní kreativitu v budování značky PCT
 • účast na vybraných školeních a seminářích

V případě zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis na b.hruba@prague.eu.

Stáž na Maltě

Maltalingua, partner programu ERASMUS, PON a dalších programů stáží v EU, nabízí příležitost stáže na Maltě. Jedná se o možnost kombinovat stáž na částečný úvazek ve vybraném sektoru s kurzy angličtiny nebo s praxí na plný úvazek v různých odvětvích. 

Podrobnější informace naleznete v zde.

Nabídka brigády

Dobrovolnické centrum Okamžik, z. ú. hledá výpomoc k dětem se zrakovým postižením. Práce zahrnuje jednak pravidelné doprovody do/ze školy, na zájmové aktivity ale i spolupráce s dětmi při nejrůznějších činnostech vyžadujících pomoc vidícího člověka. 

V případě zájmu o tuto pozici je nutné absolvovat kurz zaměřený na teoretické základy a nácvik praktických dovedností při práci s dětmi. Kurz je pro zájemce zdarma. 

Inzerát ke stažení

Pokud byste se chtěli ucházet o tuto pozici, zašlete svůj životopis na s.vojtiskova@okamzik.cz

Festival Jeden svět-dobrovolník/dobrovolnice

Festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět nabízí nejen studentům možnost spolupráce jako dobrovolník/dobrovolnice během festivalu. Pomoct s s organizací festivalu lze i v jiných městech než pouze v Praze. 

Veškeré podrobnosti o tom, co bude vaší náplní práce, se dozvíte zde

Nabídka na dobrovolnickou práci v Ekvádoru v rámci Erasmus+

V rámci programu Erasmus+ máte možnost stát se dobrovolníkem v Ekvádoru. Jedná se o práci od 4. srpna 2019 do 4. února 2020. Náplní práce bude výuka anglického jazyka. Z programu je hrazeno jídlo, ubytování, cesta, pojištění, očkování i kapesné. 

Inzerát

V případě zájmu se hlaste do 15. března 2019