Kariérní nabídky

Kariérní tipy a kontakty na poradce

Tipy, návody a nápady

Pinterest

Poradci

Kariérní poradce UK

Kariérní poradce IES FSV UK

Studenti posledních ročníků magisterského i bakalářského studia mohou kontaktovat kariérní poradkyně e-mailem, telefonicky či osobně v kanceláři č. 18 v budově Hollar:

Mgr. Linda Sequensová, linda.sequensova@fsv.cuni.cz, 222 112 278

PhDr. Sylvie Fišerová, sylvie.fiserova@fsv.cuni.cz

Podpořeno projektem Zvýšení kvality vzdělávání na UK a jeho relevance pro potřeby trhu práce. Reg. číslo: CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002362

OPVVV

ČT24 Akademie

Zpravodajství České televize otevírá nové stáže pro studenty vysokých a vyšších odborných škol v rámci programu ČT24 Akademie

Stáž jsme upravili na základě požadavků studentů, aby ji bylo možné snáze kombinovat se studiem. Připravili jsme týdenní intenzivní program, během kterého se studenti stanou plnohodnotnou součástí týmů jednotlivých zpravodajských redakcí. V rámci programu bude mít každý stážista přiděleného svého garanta, který ho bude profesně provázet. Stáž je určena pro studenty se zájmem o zpravodajství, nejen z žurnalistiky, ale i z příbuzných oborů.

více informací: https://bit.ly/3wjTtXi

PSSI - Otevřená pozice projektového asistenta/asistentky

PSSI - pozice projektového asistenta pro projekty zaměřené na dezinformace a strategickou komunikaci. Po dvouměsíčním zaškolení je pozice placená, lze kombinovat se studiem 

more information

PLATO Ostrava hledá specialistu/ku komunikace a PR

PLATO Ostrava hledá do týmu člověka na pozici specialisty/ky komunikace a PR - více informací

Ministerstvo vnitra: místo referenta/referentky bezpečnosti státu

Ministerstvo vnitra nabízí místo referenta/referentky bezpečnosti státu na dobu určitou v odboru azylové a migrační politiky, oddělení mezinárodní ochrany

více informací

 

MPSV: referent/referentka v oddělení chráněného trhu práce a APZ

MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice: referent/referentka v oddělení chráněného trhu práce a APZ

více informací

Sociální pracovník/sociální pracovnice v referátu pro práci s rodinou a dětmi

Městská část Praha 10 zastoupená tajemnicí ÚMČ Praha 10 vyhlašuje dne 11. 5. 2022 výběrové řízení na obsazení pracovního místa sociální pracovník/sociální pracovnice v referátu pro práci s rodinou a dětmi v oddělení sociálně-právní ochrany dětí a práce s rodinou v Odboru sociálním ÚMČ Praha 10.

více informací

INTERN - INFORMATION MANAGEMENT u jordánské UN-ESCWA

Jedná se o neplacenou (online) part-time stáž (cca 5 hodin týdně) u jordánské UN-ESCWA (s kontraktem). Podmínkou je, aby byla osoba studentem VŠ a rozuměla česky - protože se research týká českých firem a institucí.

Nabídku nám zaslala končící stážistka, v odkazu najdete vice informací – splnění všech podmínek není potřeba (např. znalost arabštiny není nutná). Pro více informací můžete kontaktovat Blanku Smitkovou: smitkova.blanka@gmail.com, žádosti o místo se CV a krátkým motivačním dopisem, zasílejte  na kareem.hassan@un.org (do cc: nadeen.alnaimat@un.org).

 

Pracovní nabídky pro studenty/absolventy od FleishmanHillard

NMS Research Academy

Nabídka stážistického vzdělávacího programu NMS RESEARCH ACADEMY

Průvodce světem stáží 101 - CzechCrunch

Proč je dobré hlásit se do firem jako stážista?

O čem vlastně samotná stáž je a co by ti měla přinést?

NEJEN o tom bude pilotní díl ze série Průvodce světem stáží.

GEP - nabídka letních stáží

Program pro absolventy: CHEP company

Magazín Žongl hledá redaktory

Fotbalový magazín Žongl hledá externí redaktory - více informací

Velvyslanectví Kanady v Praze hledá studenty na administrativní výpomoc pro obchodní oddělení

Embassy of Canada to the Czech Republic is offering an opportunity for a short term working experience. The Embassy is looking for eligible candidates for the administrative support of the Trade Section. The requirement is 5 days/week work (with max. 90 days worked/year following the start of the employment, with potential extension to 125 days). The expected start is June 2022. The salary offered is 199 CZK/hour.

The successful candidate should be fluent in English (C2), Czech (native). French is an asset.

The responsibilities will include:

Administrative support: making photocopies, receiving telephone calls and visitors, preparing materials such as letters, reports, making travel and accommodation arrangements, scheduling meetings, assisting with pre-visit arrangements and hospitality events, ordering office supplies, translation of documents

Research and Analysis: research and compilation of information, entering data in computerized systems and maintaining records, files, lists and databases, referring services inquires as appropriate, may be asked to respond to inquiries related to services.

If you are interested please send your CV and a short Cover Letter in English to prgue-td@international.gc.ca by April 30, 2022.

Nabídka volných pracovních míst - Ipsos s.r.o.

Osobní asistent/ka se zájmem o film pro dopomoc při výkonu povolání programového editora

"Hledám: Osobního asistenta/ku se zájmem o film pro dopomoc při výkonu mého povolání – programového editora pro filmový kanál HBO a Cinemax.

Jsem muž, k pohybu využívám mechanický vozík. Potřebuji asistenci při podání jídla, pití, na toaletě, někdy při práci na PC apod. V době, kdy asistenci nepotřebuji, se asistent může věnovat své práci nebo studiu.

Moje firma též nabízí screening filmů a jeho hodnocení/evaluaci. Preferujeme studenta/studentku, znalost angličtiny vhodná.

Smlouva na DPP/DPČ v rozsahu 20h/týden

3x týdně 6 hodin v kanceláři, (nebo doma - dle dohody)

Odměna 200,-/hodina

Kontakt: pavel.dolezel@warnermedia.com"

Stážista/Stážistka projektového týmu – European Values Center for Security Policy

Dobrovolníci do rodiny s třemi dětmi se zdravotním znevýhodněním

Do rodiny s třemi dětmi se zdravotním znevýhodněním hledá společnost Dílny tvořivosti, o.p.s. praktikanty i dobrovolníky: více informací

Zpravodajský portál NašePraha.cz hledá na externí spolupráci studenty žurnalistiky

Zpravodajský portál NašePraha.cz hledá na externí spolupráci studenty žurnalistiky, kteří se uplatní při psaní zpráv, rešerší a dalších aktivit v rámci portálu.

Podrobné informace sdělí Miroslav Oupic, e-mail: miroslav.oupic@ceskydomov.cz

 

Supply chain Trainee v Parker Hannifin s.r.o.

Pozice bude otevřena v rámci korporátního firemního programu a je určena pro absolventy VŠ / studenty posledních ročníků VŠ (bakalářský, magisterský obor).

Program je dvouletý s min. 1x půlroční stáží v jedné ze zahraničních lokací firmy.

více informací

Happy Training & Consulting

Společnost Happy Training & Consulting nabízí studentům možnost spolupráce na výzkumu, který se týká tématu Odpovědný leadership. Výzkum je realizován prostřednictvím strukturovaného online rozhovoru s oslovenými společnostmi se 100+ zaměstnanci v ČR.

Náplň: Jedná se především o oslovování firem, vedení rozhovorů a poté i spolupráce na vyhodnocení. Časový rámec si lze nastavit flexibilně (jednalo by se pravděpodobně o pár hodin týdně) a práci je možné vykonávat z domova. 

Kontakt: Markéta Vaňková, marketa@happy-tc.com

 

Kryptoměnový analytik - částečný úvazek

Rotpirk One s.r.o., firma obchodující na burze, zabývající se vývojem softwaru pro algoritmické obchodování a
obchodováním s kryptoměnami, hledá externího spolupracovníka/spolupracovnici.

Jedná se o part - time job vhodný pro vysokoškolské studenty.
Náplní práce je sledování nových perspektivních trendů na kryptoměnovém trhu, staking, farming, analýzy a práce s investičním krypto portfoliem firmy.
Kontakt: hudakova@rotpirk.com.

 

Pracovní příležitost (nejen) pro studenty žurnalistiky

Česko-americká mediální firma EIN Presswire https://einpresswire.com/ hledá VŠ studenty na pozici "Source Database Researcher".

- 150 Kč/h

- práce z domova u PC

- flexibilní směny 15-20 hodin týdně

více informací

 

Dětský domov Dolní Počernice hledá asistenta pro chlapce s autismem

Dětský domov Dolní Počernice, organizace NAUTIS, hledá osobního asistenta k 11letému chlapci, který má diagnostikovaný autismus a Aspergerův syndrom. Osobní asistence by měla probíhat ve všední dny odpoledne, zhruba od 13:00 do 18:00 v prostorách Dětského domova Dolní Počernice. Náplň práce asistenta je trávení volného času s klientem.

Platové podmínky budou upřesněny na pohovoru, možnost školení a dlouhodobá možná spolupráce s organizací NAUTIS.

Úvazek lze rozdělit mezi dvě osoby. Praxe výhodou, preferují studenty humanitních oborů.

Kontakt:  Mgr. Jana Řezbová 725 113 464

Nabídka brigády v Kongresovém centru - základní tlumočení při vyplňování dotazníků

Centrum sociálních služeb Praha hledá studentky a studenty, kteří hovoří ukrajinsky/rusky/česky. Nabízí brigádu v Kongresovém centru, jedná se o základní tlumočení při vyplňování dotazníků a vyzjištění více informací o situaci dané osoby.

Odměna za tuto činnost je 220kč/hod. Může se jednat o pár hodin týdně či dle možností studenta/zaměstnance.

Pro bližší informace kontaktujte Nikol: Nikol Hladíková, Vedoucí humanitárního oddělení, M: +420 774 160 484, E:  nikol.hladikova@csspraha.cz

Odkaz na tabulku, do které je možnost se zapisovat, následně by se vytvořila tabulka, kde by si student/zaměstnanec přímo vepsal své časové možnosti: 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nq0nRcPX8x0enELn-EBdo4xgdiXFw_hc2NVZryBnvdg/edit?usp=sharing

Dlouhodobá stáž v Nadaci České spořitelny

Tým Nadace České spořitelny hledá studenta či studentku na výpomoc s agendou komunikace. Jedná se o dlouhodobou placenou pracovní stáž v jedné z největších firemních nadací v ČR, jejímž hlavním tématem je oblast vzdělávání. Pokud máte o stáž zájem, pošlete do 27. března své CV (případně link na LinkedIn) a v e-mailu v maximálně v 5 větách přibližte svou motivaci. Kontaktní osobou je Kateřina Bártová – katerina.bartova@nadacecs.cz.  

Marketingová stáž ve Vietnamu

Organizace Mladiinfo ČR pořádá výběrové řízení na marketingovou stáž ve Vietnamu v organizaci Imagtor.

Ubytování, strava i doprava jsou hrazené z programu. Studenti se mohou přihlásit skrz školu jako freemoveři.

Stáž je vhodná především pro ty studenty, kteří už mají zkušenosti s prací v marketingu či sales.

více informací

DOBROVOLNICTVÍ NA POBYTECH S DĚTMI

Organizace Letní dům, z. ú., nezisková organizace, která pomáhá potřebným dětem, hledá dobrovolníky pro službu terapeutických pobytů s dětmi z dětských domovů. více informací

BDO Czech Republic s.r.o. - volné pozice

Konzultant - datový analytik: Datový analytik

Junior konzultant M&A (fúzí, akvizic) a due diligence: Junior konzultant

Nielsen: SPECIALISTA STATISTICKÉHO ZPRACOVÁNÍ DAT

Specialista statistického zpracování dat v Nielsen - podrobné informace

Laxus z.ú./SEMIRAMIS z.ú. - vedoucí centra primární prevence

Volná pracovní pozice v organizaci SEMIRAMIS z.ú.: podrobné informace

Stáž na Odboru analytickém Kanceláře prezidenta republiky

Odbor analytický nabízí studentům humanitních a společenskovědních oborů Univerzity Karlovy odbornou neplacenou stáž, která bude probíhat v měsících duben – červen 2022. Nabídka je určena pro studenty bakalářského i navazujícího magisterského studia. Stáž se uskuteční na základě výběrového řízení kandidátů.

více informací

iROZHLAS.cz hledá začínající novináře

Chcete se stát novinářem? Chcete už při studiu přičichnout k novinářské profesi?

Vyzkoušejte si on-line zpravodajství na vlastní kůži!

více informací, přihlášky do 13. 3. 2022

Učitel naživo - vedoucí týmu evaluace

V organizaci Učitel naživo hledají vedoucí/ho týmu evaluace: více informací

Kreativní myšlení je jako jízda na kole - dá se naučit! Přijďte na WS Design Thinkingu.

Inovační laboratoř UK společně s Grow with Google nabízí studentům UK možnost absolvovat zdarma intenzivní online workshop zaměřený na Design Thinking, tedy metodu používanou k vývoji inovativních produktů a nápadů.

Workshop je určený všem studentům UK napříč obory a proběhne ve středu 16. března 2022, od 14 do 19 hod.

Další informace a REGISTRACE ZDE. Workshop je zdarma.

Clickbait - nový magazín o marketingu a komunikaci hledá autory

Agentura Socialpark spouští magazín Clickbait zaměřený na nová média, sociální sítě, reklamu a influencer marketing - www.clickbait.cz. Momentálně hledá autory, které zajímají výše zmíněná témata a rádi by byli u toho, když vzniká nové médium. Práce je honorována.
Zájemci se nám mohou ozvat na mail redakce@socialpark.cz

Stáž v Adecco Česká republika

Adecco Česká republika hledá kandidáty na jednoměsíční stáž. Vybraný kandidát bude po dobu jednoho měsíce velmi úzce spolupracovat s lokální Country manažerkou a získá mnoho zkušeností z řízení personální agentury, manažerských dovedností a pozná chod mezinárodní společnosti. 

Více informací v příloze

Evropské hodnoty z.s. - pracovní nabídka a stáž

Office astistent pro MOORE Czech Republic

V MOORE Czech Republic hledají studenta (především bakalářského studia) na brigádní pozici office asistentky/ asistenta.

Role je koncipovaná jako startovní pozice, ze které se může může student dostat na pozice odborných stážistů, či získat fulltime pozici po ukončení studia. Brigádník pozná, jak funguje tato poradenská kancelář, kde se věnují především poradenství pro veřejný sektor (a kde pracuje i několik absolventů IPS a IMS).

více informací

Internship offer at the University of Economics in Bratislava – International Relations Office

Nabídka stáže na Ekonomické univerzitě v Bratislavě - Social Media Intern

Nabídka volných pracovních míst na Krajském úřadu Středočeského kraje

Anderson Willinger - nabídka spolupráce

Anderson Willinger působí v oblasti executive search, věnuje se náboru strategických rolí do firem, leadershipu či analýze dat z trhu seniorního managementu, na základě které publikuje každoročně report manažerských změn, identifikující současné trendy. 

nabídka spolupráce - podrobné informace ke stažení

Český rozhlas hledá vhodného uchazeče/ku na pozici „Mediální analytik - senior“

více informací (uzávěrka přihlášek 31. 1. 2022)

Nabídka pracovních pozic - OECD, Paříž

•             Competition economist: https://oecd.taleo.net/careersection/jobdetail.ftl?job=15043&lang=en  

•             Junior competition economist: https://oecd.taleo.net/careersection/jobdetail.ftl?job=15042&lang=en

For more information on the requirements and to read the full job description, please refer to the OECD vacancies page or click on the above links.

Sdružení Ackermann-Gemeinde (SAG) hledá praktikanta/praktikantku na placenou stáž

Kancelář hledá do týmu praktikanta/praktikantku, kterého/kterou láká česko-německý tým, PR, vytváření nových projektů a s tím spjatá administrativa.

Zasílejte Vaše přihlášky na polackova@ackermann-gemeinde.cz

Pracovník/pracovnice Oddělení firemní spolupráce na MFF UK

Pracovník/pracovnice Oddělení firemní spolupráce (odborný referent/odborná referentka) - více informací

 

Nabídka stáží v Ústavu mezinárodních vztahů

ÚMV nabízí možnost nahlédnout do činnosti výzkumníků a výzkumnic, ale i aktivit komunikačního či konferenčního úseku. 

Jako PR a Event asistent si vyzkoušíte zpracovávat podklady pro sociální sítě či mediální partnery a pomáhat s organizací mezinárodních konferencí, jako je nadcházející Mezinárodní Symposium, Pre-presidency Conference k nadcházejícímu českému předsednictví v Radě EU či Prague European Summit. Nástup 1. března nebo dle dohody.

Pokud tíhnete k akademickému prostředí, chtěli byste se naučit zpracovávat rešerše a podílet se na přípravě odborných publikací, pak je pozice Výzkumného asistenta pro vás. Nástup od 1. června.

Všechny informace naleznete na našich stránkách zde: https://www.iir.cz/staze

Specialista statistického zpracování dat v Nielsen Admosphere

Specialista statistického zpracování dat v Nielsen Admosphere - podrobné informace

CPPT hledá specialistu přenosu poznatků ze sociálních a humanitních oborů

Centrum pro přenos poznatků a technologií UK hledá specialistu/ku přenosu poznatků ze sociálních a humanitních oborů: více informací

Charita ČR: Stážista pro oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce

Charita Česká republika hledá stážisty: více informací

ROCKAWAY ACADEMY: PLACENÁ STÁŽ V INVESTIČNÍ SKUPINĚ ROCKAWAY CAPITAL

Jsi student/studentka 3. nebo 4. ročníku VŠ, baví tě technologie a byznys a hledáš placenou stáž? Pak je pro tebe Rockaway Academy tou pravou volbou.

O CO JDE:

Nabízíme stáž pro ambiciózní studenty. Napadlo tě někdy, jaké by bylo pracovat pro technologickou investiční společnost? Pak jsi na správném místě. Chceme rozvíjet příležitosti, což se netýká jen byznysu, ale i našich budoucích kolegů. Můžeme ti pomoct růst a učit se – a ty nám můžeš ukázat věci zase z nové perspektivy.

KOHO HLEDÁME:

  • studenty 3. a 4. ročníků se zaměřením na ekonomii, byznys, management, finance, IT 
  • ty, kteří se nebojí vyniknout, zkusit nové věci a skočit do toho po hlavě
  • mladé lidi, kterým nechybí motivace a touha po osobním růstu a mají nadšení pro technologie

Nudu u nás nenajdeš. V našem týmu se dostaneš k práci na reálných projektech a od těch nejpovolanějších se naučíš, jak funguje technologická investiční skupina, která má v portfoliu firmy jako Invia, Euromedia Group, Heureka, FAST, Košík.cz, Gjirafa, KVIFF Group nebo Productboard. 

Přihlášku pošli ideálně hned, nejpozději do 31. ledna. 

Všechny důležité informace najdeš na www.academy.rockawaycapital.com.

Siemens, s.r.o.: Podpora pro Digitální Marketing

V Siemens, s.r.o. hledají studenta/studentku na pozici Digital Marketing Support – bližší informace o pozici naleznete zde.

Česká televize otevírá další ročník stáží ČT Start pro studenty vysokých škol

České televize otevírá nové stážistické pozice pro rok 2022! Pro studenty a studentky je připravený roční program a nejlepší z nich mohou v týmu ČT pokračovat i po stáži. Stáž je honorovaná. Více informací o tom, jaké pozice jsou vypsané, jak stáž probíhá a jak se přihlásit, zjistíte na ceskatelevize.jobs.cz.

Placená roční stáž v Britské obchodní komoře

Stáže ve společnosti Kaspersky