Kariérní nabídky

Kariérní tipy a kontakty na poradce

Tipy, návody a nápady

Pinterest

 

Poradci

Kariérní poradce UK

Kariérní poradce IES FSV UK

Podpořeno projektem Zvýšení kvality vzdělávání na UK a jeho relevance pro potřeby trhu práce. Reg. číslo: CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002362

OPVVV

Placená stáž v politické straně

Politická strana KDU-ČSL nabízí studentům stáž. Jedná se o placenou stáž, která bude probíhat po dobu jednoho měsíce.

Inzerát

V případě zájmu pište na staz@kdu.cz.

Ambasador Fotbalu pro rozvoj 2018

Staňte se ambasadorem projektu Fotbalu pro rozvoj 2018. Můžete získat praxi, cestovat po České republice. Naučíte se atraktivním způsobem využívat fotbal na vzdělávací a sociální účely.

Díky účastníkům z Keni (organizace Mathare Youth Sport Association), Kolumbie (Tiempo de juego) a Kambodži (Salt Academy) máte možnost poznat mnoho rozdílných kultur a najít si přátele z celého světa.

Více informací

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na fotbal@inexsda.cz do 30. dubna 2018

Nabídka stáží

Společnost Air Ventures, která podporuje startupové podnikatele z regionu CEE v růstu jejich businessu, nabízí studentům dvě stáže na pozici:

Tvůrce zahraničních partnerství - pozice je vhodná pro ty, kteří jsou v komunikaci jako doma. V případě, že se chcete dozvědět více, pište na mirkahofmanova@gmail.com.

Lovec startupů - vhodné pro studenty s rozvinutým kritickým myšlením, zájmem o startupovou kulturu a technologie. Pokud byste měli zájem, více informací nalezete zde

Stáž - Tyinternety.cz

Magazín Tyinternety.cz nabízí studentům stáž na pozici redaktora. Tyinternety.cz píší nejen o dění na internetu, ale také ve světě marketingu, inovací, technologií a startupů.

Pokud vás tato témata zajímají a rádi byste se stáže účastnili, napište na ondrej@tyinternety.cz

Pracovní příležitost na Pražském hradě

Kancelář prezidenta republiky hledá do svého týmu Specialistu útvary vnějších vztahů. Nabídka je vhodná pro studenty magisterského nebo bakalářského programu a absolventy. 

Více informací

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na adresu martin.hakauf@hrad.cz do 20. dubna 2018

Praktikant do mediálního backofficu

Společnost Eurocomm-PR hledá praktikanta do mediálního backofficu v Praze. Náplní práce bude pomoc při organizování akce Dny Vídně, zpracování mediálních výstupů aj. Nástup ideální v polovině dubna. 

Nabídka na Facebooku

Customer Service Trainee

Společnost GSK nabízí studentům práci na pozici Customer Service Trainee formou DPP/DPČ. Náplní práce bude podpora oddělení Customer Services, komunikace se zákazníky, zapisování reklamací a zpracovávání objednávek a reportů skladových zásob. 

Inzerát

Správce PPC kampaní

Nezisková organizace Člověk v tísni hledá do pražské pobočky oddělení fundraisingu posilu. Náplní práce bude v rámci grantu Google AdWords nastavit kampaně, psát reklamy a spravovat grant. 

Více informací

V případě zájmu pošlete svůj životopis a průvodní dopis na adresu adriana.cerna@clovekvtisni.cz do 22. dubna 2018

Projektový manažer - MAS Stolové hory

MAS Stolové hory, z. s., vyhlašuje výběrové řízení na pozici projektového manažera. Pozice je vhodná pro studenty i absolventy. Náplní práce bude podílení se na administrativní činnosti spolku, činnosti spojené s dotačními projekty, zajištění spolupráce s aktéry v území a péče o členskou základnu, spolupráce s ostatními MAS. 

Inzerát

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete svoji přihlášku včetně životopisu a motivačního dopisu do 10. května 2018

Ekonomický/á expert/ka

Ministerstvo práce a sociálních věcí hledá ekonomického experta nebo expertku, který se bude věnovat ekonomickým dopadům nerovného postavení žen a mužů a v menší míře také ekonomickým aspektům rodinné politiky a politiky stárnutí. 

Inzerát

V případě zájmu se přihlaste na eva.ferrarova@mpsv.cz do 29. dubna 2018.

Dobrovolníci v rámci Erasmus+

Do česko-německého projektu Ahoj.info 2018, který probíhá již několik let v rámci programu Erasmus+, se mohou hlásit dobrovolníci, kteří by se rádi stali jeho součástí. Nástup je naplánován na 1. září 2018 po dobu jednoho roku. 

Více informací

V případě zájmu zašlete průvodní dopis, životopis a motivační dopis v angličtině nebo němčině na tandem@tandem-org.de do 2. května 2018.

Nabídka stáže

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlašuje výběrové řízení na pozici stážisty/ky v teritoriálním oddělení zaměřeném na postsovětský prostor. Jedná se o neplacenou dvouměsíční stáž v rozsahu cca 20 hodin týdně s počátkem ideálně od 30. dubna 2018.

V případě zájmu zašlete krátký motivační dopis spolu a životopisem na adresu simotova@mpo.cz nejpozději do 20. dubna 2018.

PR manažer/manažerka

Projekt 22 % K ROVNOSTI Ministerstva práce a sociálních věcí hledá PR manažera/manažerku. Náplní práce bude nastavení a vykonávání komunikační strategie projektu, správa sociálních sítí a webu projektu nebo příprava eventů. 

Více informací

V případě zájmu pošlete přihlášku do 30. dubna 2018.

Nabídka práce na krajském úřadu Středočeského kraje

Krajský úřad Středočeského kraje nabízí studentům práci na pozici: 

asistent/ka - více informací

odborný/á referent/ka pro oblast sociálních služeb - více informací

Organizování akcí s duchovním zaměřením

Spolek Ayos z.s. se sídlem v Praze 6 hledá studenta se znalostí němčiny (slovem i písmem) na úrovni rodilého mluvčího a se vztahem k duchovnu, esoterice a alternativní medicíně na organizaci akcí. Jedná se o přednášky, semináře, sympozia, kongresy či festivaly s duchovním zaměřením v německy hovořících zemích. 

Požadavky:

 • německý jazyk – úroveň rodilého mluvčího, český jazyk komunikativně, anglický jazyk výhodou, není podmínkou
 • organizační schopnosti, kreativita, samostatnost, flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost
 • dobrá uživatelská znalost práce na PC a internetu

Forma spolupráce, platové podmínky a detaily a zázemí spolupráce budou nastaveny dle dohody a možností (brigáda, OSVČ, hlavní i vedlejší pracovní poměr). V případě zájmu kontaktujte pana Pavla Filipovského (ayos.cz@gmail.com).

Kariérní tip: Přednášky vrcholových manažerů TechnicDays

12. ročník unikátního cyklu odborných přednášek se blíží. Od 9. dubna vám Asociace studentů a absolventů zprostředkuje výstupy vrcholových manažerů předních  českých společností. Během 14 dnů je můžete sledovat online na http://www.technicdays.cz/ nebo napište na lucie.kratochvilova@asacr.cz a zúčastněte se přednášek přímo.

Nabídka stáže na MZV ČR

Ministerstvo zahraničních věcí, odbor veřejné diplomacie (OVD) nabízí možnost stáže pro studenty vysokých škol v relevantních oborech (zejména mediální studia, marketing, mezinárodní vztahy, diplomacie apod.)

Více informací

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na ovd@mzv.cz.

On-line zpravodajství ČRo

Český rozhlas hledá začínající novináře, kteří by se stali součástí zpravodajského týmu. Získáte možnost nahlédnout do zákulisí veřejnoprávního média, stanete se členy týmu zpravodajského serveru Českého rozhlasu iROZHLAS.cz a budete se přímo podílet na jeho výrobě.

Inzerát

Pracovník/nice pro zpracování výstupů

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR hledá pracovníka/nici pro zpracování výstupů k tématu Podpora a rozvoj služeb v oblasti sociálně-právní ochrany dětí. Pozice je vhodná i pro studenty vyšších ročníků sociální práce, sociální pedagogiky a příbuzných oborů. 

Inzerát

V případě zájmu se obraťte na martina.jezkova@mpsv.cz.

Práce v institucích EU

Ministerstvo zahraničních věcí ČR vypisuje výběrové řízení na pozice administrátorů AD5. Náplní práce je podpora managementu při plnění poslání příslušné unijní instituce. Nástup na pozici administrátora může představovat start pro budoucí kariéru v Evropské komisi a dalších institucích EU. 

Více informací

MZV ČR nabízí i „specialistické“ konkury EPSO v oblasti zdraví a bezpečnosti potravin na dvojí typ pracovních pozic: 1. audit, inspekce a hodnocení a 2. politika a právní předpisy, přičemž není možné se přihlásit na obě najednou.

Více informací

MeDitorial, s.r.o.,: JUNIOR PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO ONLINE

MeDitorial, s.r.o., tvoří vyvážený tým lékařů úzce propojený s kreativními designéry a zkušenými programátory. Cílem společnosti je vzdělávat lékaře, zdravotnický personál a širokou veřejnost. Usilujeme o zlepšení kvality zdravotní péče v ČR. Právě hledáme do našeho týmu:

JUNIOR PROJEKTOVÝ MANAŽER
Oslovuje Vás svět online a je Vám blízká oblast medicíny a zdravotnictví? Baví vás vést projekty a lidi ke společnému cíli? Máte proklientský přístup a jste komunikativní?

Co od Vás očekáváme?

 • Zkušenosti s prací v některém z redakčních systémů (např. WordPress)
 • Základní orientaci v analytických nástrojích pro prostředí online (Google Analytics, SEO atd.)
 • Základní grafické cítění a znalost trendů
 • Spolehlivost, samostatnost a výborný time management
 • Týmovost a pozitivní přístup
 • Dobré komunikační dovednosti
 • Předchozí zkušenosti s vedením online projektu výhodou
 • Zkušenost s procesem tvorby webu velkou výhodou

Co bude Vaší pracovní náplní?

 • Řízení a koordinace online webů pro pacienty
 • Obsahová správa online webů, práce s redakčním systémem
 • Komunikace s klienty a vyřizování jejich požadavků
 • Koordinace týmu specialistů při práci na online projektech (sales tým, redakce, grafici, IT specialisté atd.)

Co Vám nabízíme?

 • Zázemí úspěšné a rostoucí české společnosti = odborníka na online projekty v oblasti
 • medicíny a zdravotnictví
 • Adekvátní ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí
 • Práci v přátelském a neformálním týmu
 • Pěkné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy (Praha-Vinohrady)
 • Možnost flexibilní pracovní doby
 • Karta Multisport
 • Káva a čaj na pracovišti v neomezeném množství

 
Vystihují Vás výše uvedené řádky? Pokud ano, neváhejte a pošlete nám svoje CV s krátkým průvodním dopisem na cv@meditorial.cz nebo nás kontaktujte.

Call for Applications: offer for PhD students and post-docs (Budapest)

The Institute of Political History invites applications for 2 junior (PhD student) and 2 post-doc research positions within the ERC funded NEPOSTRANS - Negotiating post-imperial transitions: from remobilisation to nation-state consolidation. A comparative study of local and regional transitions in post-Habsburg East and Central Europe project (see the details here).

Call for Applications

Neplacená stáž na Obchodním oddělení Velvyslanectví USA

Velvyslanectví USA v Praze nabízí studentům neplacenou stáž v o obchodním oddělení. Jedná se o šesti měsíční stáž se začátkem v měsíci srpen/září 2018.

Více informací

V případě zájmu se hlaste do 15. dubna 2018.

Investment banking analyst

Společnost Bonuvis, která se zabývá investičním bankovnictvím, nabízí volné místo na pozici Analytik

Assistant Underwritera

Společnost VIG Re nabízí možnost spolupráce na pozici Assistant Underwritera. Práce je vhodná pro studenty i absolventy. 

Inzerát

V případě zájmu pošlete svůj životopis v angličtině na career@vig-re.com.

Koordinátor/ka / konzultant/ka kampaně

Ministerstvo práce a sociálních věcí nabízí studentům možnost spolupráce na přípravě kampaně k tématu ohrožených dětí na pozici Koordinátor/ka / konzultant/ka kampaně.

Inzerát

V případě zájmu zašlete životopis na martina.jezkova@mpsv.cz.

Absolventský program - personalista/personalistka

Lovochemie, a.s. nabízí studentům možnost vyzkoušet absolventský program na pozici personalista/personalistka a získat tak zkušenosti.

Nabídka programu

V případě zájmu vyplňte registrační formulář.

Trainee program

Coca-Cola Hellenic rozbíhá placený a velice zajímavý trainee program. Cílem programu je připravit účastníky na pozici manažera. Délka programu je 1,5 až 2 roky.

Více informací

PROJEKT CREAT.Y.V.

Evropská rozvojová agentura hledá do projektu CREA.T.Y.V. (Creative Drama For Training Young Volunteers In Intergenerational Learning Environments) 15 mladých lidí ve věku 18 - 25 let, kteří rádi přijmou každou výzvu a zajímá je práce se seniory.

Součástí odměny je plně hrazený týdenníworkshop v Itálii pro 8 nejaktivnějších. Workshopy budou vedeny formou kreativního dramatu, to znamená, že se budeme věnovat nenáročným pohybovým aktivitám s team buildingovým podtextem, budeme debatovat a brainstormovat o dobrovolnictví a splečně s účastníky si zahrajeme několik scének.

Více informací

Stáž na British Embassy Prague

Britská ambasáda vypisuje výběrové řízení na místo stážisty. Jedná se o placenou pozici.

Informační leták

Přihlašujte se přes link v přiloženém informačním letáčku. Žádosti se zpracovávají průběžně a výběr se ukončí hned poté, co se naplní stanovené kvóty 20 uchazečů.

Stáž v komunikaci

Svaz průmyslu a dopravy ČR hledá stážistu/tku do Sekce komunikace. Naučíte se z jednoho místa komunikovat s firmami, jako jsou Škoda Auto, Siemens, Google a spoustou dalších. Vyzkoušíte si všechno od psaní tiskových zpráv až po hledání a aplikaci nových marketingových nástrojů.

Nabídka

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na ogbelec@spcr.cz.

Customer Care Representative With Czech

Společnost ITSELECTA hledá do svého týmu nového člena na pozici Customer care representative.

Inzerát

V případě zájmu se ozvěte na info@itselecta.com.

Editor - stáž

Online magazín EARCH.cz hledá editora s nadšením pro architekturu a design. Nabízíí zkušenost z renomovaného českého média s atraktivním zaměřením, možnost realizace vlastních nápadů a zázemí přímo v centru dění, v dejvickém kampusu ČVUT.

Jedná se o tříměsíční stáž s vítanou možností rozvinutí dlouhodobé spolupráce.

V případě zájmu napište na redakce@earch.cz.

Dobrovolnická práce

Nezisková organizace NGO Genesis hledá dobrovolníky na cestu do Asie:

Indie:

 • 6 měsíců (červenec - prosinec 2018)
 • veškeré náklady hrazeny - podařilo se nám získat kompletní grant
 • přípravné setkání na ostrově Bali, Indonésie 
 • přihlášení a více informací na: https://goo.gl/forms/K5QdqNnElI9Ba8Wm1

Kambodža:

Podrobné informace naleznete zde.

 

 

 

Nabídka stáže

Flanders Investment and Trade, vlámský obchodník, při Belgickém velvyslanectví v Praze nabízí jedno místo pro stážistu na letní semestr 2018 (nástup možný ihned) i na zimní semestr 2018/19.

Více informací

Nabídka zaměstnání pro absolventy

Francouzské lyceum v Praze hledá na záskok dva absolventy do účetního oddělení s francouzským jazykem

Více informací o pozici

 

Nabídka zaměstnání pro studenty mediálních oborů

Blesk.cz nabízí studentům práci na pozicích:

Editor/redaktor Blesk.cz  - více informací zde

Redaktor společenské rubriky deníku Blesk a Aha! - více informací zde

Stáž v centrále Mezinárodní organizace práce

Centrála Mezinárodní organizace práce nabízí studentům posledního ročníku magisterského studia, čerstvým absolventům i doktorandům možnost stáže. 

Více informací o nabídce

Stáže pro studenty

Projekt Cesta pro mladé nabízí studentům stáže ve firmách po celé ČR. Stáže jsou pro studenty posledních 4 semestrů a jsou v mnoha oborech a na různých pozicích.

Více informací