Organizačně-správní pracovník / pracovnice pro Centrum doktorských studií na úvazek 0,25

Na pozici organizačně-správního pracovníka / pracovnice pro CDS Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd Univerzita Karlova hledáme dva nové kolegy / dvě nové kolegyně na 0,25 úvazek.

Pracovní náplň:

  • •koordinace odborných specializovaných administrativních prací i jejich samostatné zajišťování
  • provádění analýz, šetření a poskytování konzultací a odborných stanovisek
  • plnění úkolů v Centru doktorských studií IPS dle zadání vedoucího CDS IPS

Požadavky:

  • student/ka interní formy doktorského studia na Institutu politologických studií FSV UK ve druhém až čtvrtém ročníku (pro akademický rok 2024/2025)
  • roční hodnocení plnění Individuálního studijního plánu za akademický rok 2023/2024 bylo hodnoceno stupněm A (případně hodnocení zatím není k dispozici, ale studijní povinnosti byly splněny tak, že pro jeho udělení neexistuje překážka)

Nabízíme:

  • pracovní úvazek ve výši 0,25, tj. 10 hodin týdně, na jeden akademický rok (1. 10. 2024 – 30. 9. 2025)
  • nástup do pracovního poměru 1. 10. 2024
  • měsíční mzdu 10.000 Kč + stipendium 5.000 Kč na podporu excelentního disertačního výzkumu

Písemná přihláška musí obsahovat:

  • profesní životopis
  • seznam publikovaných vědeckých a odborných prací a grantových projektů
  • alespoň jedno akademické doporučení

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 31. 7. 2024 na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz, a to s označením „IPS CDS 0,25 úvazek“.

Výběrové řízení proběhne začátkem září 2024.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.