Akademický pracovník / akademická pracovnice na Katedře marketingové komunikace a public relations

Děkan Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vyhlašuje výběrové řízení na místo akademického pracovníka / akademické pracovnice na Katedře marketingové komunikace a public relations Institutu komunikačních studií a žurnalistiky.

Náplň práce:

  • výuka v oboru marketingové a strategické komunikace a public relations
  • významný podíl spolupráce na organizačním chodu katedry a společných projektech
  • tvůrčí aplikace výsledků vědecko-výzkumné činnosti do pedagogické činnosti katedry
  • vlastní grantová a výzkumná činnost na vysoké úrovni s přesahem do zahraničí
  • působení v komisích, vedení studentů a posuzování studentských prací

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání s akademickou hodností Ph.D.
  • kvalitní samostatná výzkumná a grantová činnost s doložením publikovaných výsledků
  • výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 1,0 (40 hodin týdně)
  • předpokládaný nástup 1. 10. 2024
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (stravenky nebo stravenkový paušál vyšší hodnoty, příspěvek na školku, příspěvek na roční kupón pražské MHD, příspěvek na penzijní a / nebo životní připojištění, příspěvek na benefitní karu Multisport a další. Benefity se řídí platnými vnitřními předpisy fakulty.)

Písemná přihláška musí obsahovat:

  • akademický životopis
  • přehled publikační činnosti
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (netýká se těch, kteří již byli nebo jsou aktuálně zaměstnáni na FSV UK a jejich vzdělání bylo v minulosti ověřeno personálním oddělením)
  • motivační dopis s představou o zapojení do výuky a tvůrčí činnosti na katedře

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 31. 7. 2024 na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz, a to s označením „AP pro Katedru marketingové komunikace a public relations IKSŽ“.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.