FSV UK získala podporu v rámci programu SEED4EU+

SEED4EU+

FSV UK získala podporu v rámci programu SEED4EU+

Do výzvy o podporu v rámci programu SEED4EU+ bylo podáno několik projektů, na nichž se podílí Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy. Podporu z programu získaly čtyři projekty, do kterých jsou zapojeni naši kolegové. Gratulujeme!

Doktorka Petra Koudelková z Institutu komunikačních studií a žurnalistiky je zapojena do projektu:

•  Novel and sustainable food systems: understanding and driving the required change in research and communication (SUFORECO), na kterém spolupracuje Milánská univerzita, Univerzita Karlova, Univerzita v Kodani a Ženevská univerzita.

Docent Jan Karlas z Institutu politologických studií se spolu s doktorem Vilémem Novotným z Institutu sociologických studií účastní projektu:

• Developing the Joint Master programme in European environmental economics and policy (DevelopM3EP), na kterém spolupracuje Univerzita v Kodani, Univerzita Karlova, Heidelberská univerzita, Milánská univerzita a Varšavská univerzita.

Doktor Milan Ščasný z Institutu ekonomických studií pracuje na následujících podpořených projektech:

• Designing behavioural field Interventions in Europe to lower air pollution exposure and damages (DFIELD), na kterém spolupracuje Heidelberská univerzita, Univerzita Karlova a Varšavská univerzita.
  • The postdoc network in agricultural, climate, and environmental economics (PoNACEE), na kterém spolupracuje Heidelberská univerzita, Milánská univerzita, Univerzita Karlova, Univerzita v Kodani, Varšavská univerzita a Ženevská univerzita.

Více o výsledcích výzvy naleznete zde.