Výzkumníci z FSV UK uspěli v soutěži ÉTA TA ČR

Technologická agentura České republiky vyhlásila výsledky třetí veřejné soutěže Programu na podporu aplikovaného společenskovědního a humanitního výzkumu, experimentálního vývoje a inovací ÉTA.

V ní uspěl Ondřej Klípa z Institutu mezinárodních studií FSV UK s projektem Lokální knihovny v digitální éře jako nástroj k integraci dětí migrantů.

Dále uspěl Václav Moravec z Institutu komunikačních studií a žurnalistiky v rámci spoluřešitelského týmu projektu Ústavu státu a práva AV ČR, v.v.i. Umělá inteligence, média a právo a Jan Charvát z Institutu politologických studií jako jeden ze spoluřešitelů projektu organizace Post Bellum, o.p.s. Expoziční vzdělávací nástroje Paměti národa pro 21. století.

Všem úspěšným žadatelům gratulujeme!