První zasedání Mezinárodní rady FSV UK

První zasedání Mezinárodní rady FSV UK, 4. 10. 2019

První zasedání Mezinárodní rady FSV UK

Dne 4. října 2019 se konalo první zasedání Mezinárodní rady Fakulty sociálních věd UK.

Rada za účasti přizvaných zástupců institutů projednala vlastní hodnotící zprávy, které instituty připravily za jednotlivé obory pro potřeby vnitřního hodnocení tvůrčí činnosti na UK. Cílem bylo posoudit, zda zprávy z obsahového hlediska odpovídají zadání ze strany univerzity a zda je možné na jejich základě vyhodnotit situaci, v níž se výzkum a jeho organizace na jednotlivých institutech nachází. Rada kromě toho věnovala zvláštní pozornost záměrům institutů a fakulty v oblasti vědy a výzkumu na období do roku 2024. Poznatky a náměty ze zasedání budou využity nejen v kontextu vnitřního, případně i národního hodnocení, ale především při přípravě strategických dokumentů fakulty na příští léta.