Nabídka výjezdů v rámci mezinárodních dohod

Mobilita

Nabídka výjezdů v rámci mezinárodních dohod

Stipendia v rámci mezinárodních dohod  pro studenty BSP, MSP nebo DSP a akademické pracovníky. Vycestovat můžete do Rumunska, Bulharska, Mongolska, Lotyšska nebo Gruzie. Přihlášku je nutné zaslat do 8. března 2021.

Rumunsko nabízí studijní pobyty pro studenty v délce 2 až 9 měsíců. Výše stipendia pro studenty BSP a MSP činí 7.700 Kč měsíčně, pro studenty DSP 8.000 Kč měsíčně.

• Pro akademické pracovníky nabízí studijní a přednáškové pobyty v délce až 1 měsíc. Výše stipendia činí 8.500 Kč měsíčně.

Lotyšsko nabízí studijní pobyty pro studenty v délce 2 až 10 měsíců. Výše stipendia pro studenty BSP a MSP činí 500 Eur měsíčně, pro studenty DSP 670 Eur měsíčně.

• Pro akademické pracovníky nabízí studijní a přednáškové pobyty v délce až do 4 týdnů. Výše stipendia činí 30 Eur za den + 300 Eur měsíčně na ubytování.

Bulharsko nabízí studijní pobyty pro studenty v délce 2 až 9 měsíců. Výše stipendia pro studenty BSP a MSP činí 6.500 Kč měsíčně, pro studenty DSP 6.700 Kč měsíčně.

• Pro akademické pracovníky nabízí studijní, výzkumné a přednáškové pobyty v délce 1 až 3 měsíce.

Gruzie nabízí studijní pobyty pro studenty v délce 2 až 9 měsíců. Výše stipendia pro studenty BSP, MSP a DSP činí 800 GEL měsíčně.

• Pro akademické pracovníky nabízí výzkumné a přednáškové pobyty v délce až do 1 měsíce. Výše stipendia činí 800 GEL měsíčně.

Mongolsko nabízí studijní pobyty pro studenty v délce 2 až 9 měsíců. Výše stipendia je v souladu s platnými vnitrostátními právními předpisy.

Zájemci o stipendijní pobyty mohou své žádosti doručit e-mailem na e-podatelna@dzs.cz ve formátu PDF. Více informací naleznete v sekci Mobilita.