Kulatý stůl k udržitelnosti v Areálu Jinonice

jinonice

Kulatý stůl k udržitelnosti v Areálu Jinonice

Srdečně vás zveme na Kulatý stůl k udržitelnosti, který společně pořádá Pracovní skupina pro udržitelnost FSV UK a studentský kolektiv Univerzity za klima 15. listopadu 2023 od 14:00 v místnosti B316 v Areálu Jinonice (U Kříže 8, 158 00 Praha 5 – Jinonice). Pracovním jazykem setkání bude angličtina, ale participace je možná i v češtině.

V reakci na klimatickou krizi zavádějí univerzity i jiné instituce po celém světě změny vedoucí k udržitelnějšímu provozu. Nedávno otevřená budova Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Jinonicích s sebou přináší příležitost aplikovat taková opatření hned od počátku. O tom, jak studenti i zaměstnanci mohou konkrétně činit fakultu udržitelnější, budeme společně diskutovat ve středu 15. 11. 2023. Srdečně zveme všechny studenty, akademické i další pracovníky, kterým toto téma není lhostejné!

Na kulatý stůl se nezapomeňte registrovat pomocí registračního formuláře.