Coimbra Group hledá stážistu/tku do Bruselu

Asociace evropských univerzit Coimbra Group hledá stážistu pro svou hlavní kancelář v Bruselu. Uchazečům z řad magisterských studentů či čerstvých absolventů magisterského programu je nabídnuta stáž v malém mezinárodním týmu v období leden 2024 až konec června 2024. Náplní práce bude administrativní podpora týmu a koordinace aktivit souvisejících s mezinárodní spoluprací.

Vzhledem k tomu, že se uchazeči nemohou hlásit přímo přes Coimbra Group Office, ale pouze přes své domovské univerzity, které udělají prvotní selekci uchazečů, prosíme uchazeče o zaslání CV a motivačního dopisu v angličtině, ve kterém popisují, proč mají o tuto stáž zájem a jaké jsou jejich silné stránky, a to na adresu svoz@fsv.cuni.cz nejpozději do 29. listopadu 2023.

Více informací o nabídce najdete v přiloženém dokumentu a na webu zde