FSV UK

 • Julie Chytilová a Michal Bauer: Ekonomie je dobrodružství

  Julie Chytilová a Michal Bauer z IES FSV UK patří k nadějím české ekonomické vědy. Přečtěte si poutavý rozhovor o jejich výzkumné práci napříč kontinenty...

  K rozhovoru na iHNed.cz
 • Tomáš Weiss držitelem prestižního grantu Jean Monnet Chair

  Gratulujeme doc. Tomáši Weissovi z Katedry evropských studií IMS FSV UK k získání prestižního grantu Jean Monnet Chair in EU International Relations and Diplomacy Studies pro projekt Teaching and Debating EU Small states’ Security...

  Čtěte více
 • FSV UK slaví trojí úspěch v rámci schvalování programů Erasmus Mundus

  Hned tři naše studijní programy uspěly v letošním kole žádostí o získání podpory v prestižním mezinárodním programu společného magisterského studia Erasmus Mundus Joint Master Degrees!

  Čtěte více

Aktuality Přejít na aktuality

ŽIVOT NA FAKULTĚVíce informací

 • Seriál: Jsem z FSV UK

  Studujete na Fakultě sociálních věd? Tak to jste na správném místě! Naši studenti a absolventi jsou šikovní, talentovaní a dokážou velké věci  - a naší fakultě dělají ve světě skvělé jméno! Sledujte náš seriál, v němž některé z nich pravidelně představujeme. 

 • Studium v zahraničí

  Využijte možnost vyjet na studijní pobyt do zahraničí! Fakulta sociálních věd má velmi bohatou mezinárodní mobilitu, která se uskutečňuje především v rámci programu ERASMUS+. 

 • Kolekce oblečení a doplňků

  Chcete, aby všichni věděli, že jste pyšní studenti FSV UK? Nebo mít na svá studia hezkou vzpomínku? Pořiďte si něco z naší originální kolekce oblečení a doplňků!