Týden slavnostního otevření Areálu Jinonice

Chtěli bychom vás informovat o několika akcích, které proběhnou v týdnu od 22. dubna v souvislosti se slavnostním otevřením Areálu Jinonice a budou mít vliv na provoz minikampusu.

Den Země

Na pondělí 22. dubna připadá celosvětový Den Země. Pracovní skupina pro udržitelnost si pro studenty a zaměstnance ve foyer budovy A připraví swap pokojových rostlin, řízků a květináčů. Swap potrvá od pondělí 22. dubna od 9 hodin do středy 24. dubna do 11 hodin. Ve stejných dnech bude pracovní skupina ve foyer A také prezentovat plakáty k tématu udržitelnosti. 22. 4. Od 14:00 pak proběhne v místnosti C523 setkání akademických a vědeckých pracovníků FSV UK k tomuto tématu. Více informací naleznete zde.

Slavnostní otevření

Ve středu 24. dubna proběhne od 14:00 slavnostní otevření Areálu Jinonice pro zaměstnance a partnery fakulty. Celý den bude proto zavřené bistro UKafé a od 12:00 bude také uzavřena jinonická knihovna. Velké týmové studovny budou v provozu od 9:00 do 11:00. Noční studovna bude otevřena od 19 do 21 hodin. Budova A, včetně hlavního vchodu, bude od 12:00 otevřena pouze pro účastníky akce. Do areálu bude proto možné vstupovat pouze vchodem v budově C.

Noc fakulty

Ve čtvrtek 25. dubna se bude od 18:00 konat akce studentských spolků Noc fakulty, která nabídne přednášky, workshopy, prohlídky areálu a mnoho dalšího. Počítejte prosím se zvýšeným provozem v budově. Jinonická knihovna bude mít prodlouženou otevírací dobu od 9:00 do 20:00. Velké týmové studovny budou v provozu od 9:00 do 17:00. Noční studovna bude ve čtvrtek mimo provoz. Vstup na akci je zdarma a možný pro všechny studenty a absolventy.