Visegrádský fond nabízí grant na výzkum evropské integrace

Výzkumná grantová příležitost v Historickém archivu Evropské unie může být zajímavá pro studenty magisterského studia, doktorandy a akademiky na počátku kariéry. Výzkumný grantový program Mezinárodního visegrádského fondu (IVF), zahájený Mezinárodním visegrádským fondem a Evropským univerzitním institutem, nabízí podporu postgraduálním vědcům ze střední a východní Evropy při provádění archivního výzkumu souvisejícího s evropskou integrací v Historical Archives of Evropské unie v italské Florencii.

Přihlásit se mohou kandidáti ze zemí Visegrádu Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko, dále ze západního Balkánu a zemí Východního partnerství.

Výzva k podávání žádostí na jaro 2023 je otevřena. Kompletní informace o grantu a způsobu podání žádosti, stejně jako odkaz na online platformu žádosti, naleznete zde

Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2023.