Studenti FSV UK na kolokviu ombudsmanky FAMU

plakát FAMU

Studenti FSV UK na kolokviu ombudsmanky FAMU

20. ledna 2022 se uskuteční kolokvium ombudsmanky FAMU, jehož tématem bude bezpečné a důstojné prostředí vysokých škol a role ombudsmana v jeho podpoře. Na návrh děkanky se budou diskuze účastnit také předsedkyně Sociální komise Barbora Součková a člen Sociální komise Matěj Šarboch, kteří za FSV UK budou prezentovat projekt studentských ombudsmanů. Akce je koncipovaná jako platforma pro otevření tohoto tématu a pro podporu dalšího šíření role ombudsmana v českém akademickém prostředí.

Veřejnou část akce, která proběhne od 10:00 do 14:45, mohou zájemci a zájemkyně sledovat online prostřednictvím aplikace ZOOM, fyzická přítomnost publika bude z epidemických důvodů vynechána. Na místě budou přítomni pouze diskutující hosté. Událost bude tlumočena do angličtiny.

Pro obdržení odkazu pro připojení se registrujte zde.

Akci spolupořádá Feministická instituce.

Hosté:

PhDr. Mgr. Andrea Slováková, Ph.D., MBA
Mgr. Klára Laurenčíková
Dr. Josef Leidenfrost, MA
Dr. Hjördis Czesnick
doc. RNDr. Mgr. Alice Koubová PhD., PhD.
Mgr. et Mgr. Michaela Antonín Malaníková, Ph.D.
Ph.D., Mgr. Jaroslav Šotola, Ph.D.
Bc. Barbora Součková
Bc. Matěj Šarboch
prof. JUDr. Radim Boháč, Ph.D.
Mgr. Katarína Slezáková
JUDr. Věra Honusková, Ph.D.
Mgr. Veronika Valkovičová, MA
Karolína Chasáková
doc. PhDr. Pavlína Morganová, Ph.D.
Mgr. Magdaléna Šipka
Mgr. Lucie Jarkovská, Ph.D.
Marie-Luisa Purkrábková