Otevírá se podzimní kolo Fondu mobility UK

Oddělení zahraničních styků vyhlašuje podzimní kolo podávání žádostí o příspěvek z Fondu mobility Univerzity Karlovy.

Fond mobility slouží jako podpůrný nástroj k rozšiřování mezinárodních styků univerzity. Cílem Fondu mobility UK je finanční podpora zejména pro:

• studium na zahraniční univerzitě v délce jeden až dva semestry
  • pobyty zahraničních vysokoškolských nebo vědeckých pracovníků na univerzitě
  • studium zahraničních studentů na UK
  • účast na mezinárodních studijních nebo odborných akcích studentů v zahraničí
  • krátkodobé vědecké a výzkumné pobyty v zahraničí

Přihlášky prostřednictvím rektorátní aplikace lze podávat od 20. září do 20. října 2021. Více informací naleznete zde.

Pokud máte nějaké dotazy, pošlete e-mail na studyabroad@fsv.cuni.cz nebo volejte +420 222 112 221.