Florbalovou reprezentaci FSV UK čeká čtvrtfinále Univerzitní ligy

florbalisti FSV UK

Florbalovou reprezentaci FSV UK čeká čtvrtfinále Univerzitní ligy

Po třech letech se florbalová reprezentace FSV UK představí ve čtvrtfinále play off Univerzitní ligy. V roce 2020 i 2021 totiž oblíbené mezifakultní soutěžení pokazila pandemie covidu-19. Florbalisté z FSV UK mají na co navazovat, v roce 2019 vybojovali v rámci Prahy bronz a stejný úspěch se jim podařilo zopakovat i na celorepublikovém mistrovství.

Už to bude sedm let, co se partě nadšenců kolem tehdejších studentů Gustava Ondrejčíka a Jakuba Švejkovského podařilo založit florbalový tým na FSV UK. Od té doby je součástí Univerzitní florbalové ligy. Největšího úspěchu mužstvo dosáhlo v roce 2019, kdy dvakrát bralo bronzové medaile. „Můžeme těžit z toho, že na FSV UK je velké množství šikovných florbalistů,“ řekl o skládání sestavy jeden z vedoucích týmu Ondrejčík.

Celý článek o florbalové reprezentaci FSV UK si můžete přečíst na našem blogu!

Florbalové reprezentaci finančně pomáhá Akademický senát FSV UK, který v každé sezoně zajišťuje úhradu startovného.

Čtvrteční zápas se bude hrát od 16:50 a místem bude tradičně ÚTVS ČVUT Pod Juliskou (adresa Pod Juliskou 4). Všichni příznivci florbalu a FSV jsou srdečně zváni!