Barbora Buřičová hostem podcastu De Facto

Barbora Buřičová s moderátorkou podcastu Danielou Tollingerovou

Barbora Buřičová hostem podcastu De Facto

Vystudovala sociální politiku a během studií byla aktivní členkou studentských spolků. Její proslovy jste mohli slyšet během oslav 17. listopadu na Albertově nebo i v Karolinu. Jaká byla její studentská léta? A proč se vrátila na FSV UK pracovat?

Další díl podcastu De Facto, tentokrát s Barborou Buřičovou, absolventkou Institutu sociologických studií a nynější vedoucí Oddělení vnějších vztahů na FSV UK.

„Já jsem jako studentka opravdu prošla různými studentskými projekty, spolky. A díky tomu se člověk stane velkou součástí té komunity a mám pocit, že skoro všechny kontakty, které mám, jsou nějakým způsobem navázané na ty aktivity, které jsem při studiu měla,“ říká o svých studentských létech Bára.

Poslechnout si na Spotify, Apple Podcasts nebo Google Podcasts.

Poslechnout si celý rozhovor na webu.

De Facto je podcast Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy o skutečném světě vědců a absolventů společenskovědních oborů. Vyučující, vědci a absolventi poutavě mluví o svém každodenním životě, práci a zkušenostech.

Podcastem provází děkanka Alice Němcová Tejkalová a naše absolventka Daniela Tollingerová, redaktorka Českého rozhlasu.