Aneta Kapuciánová: Studia na VŠ bych si dneska mnohem víc vážila, tehdy jsme to chtěli mít rychle za sebou

Aneta Kapuciánová s moderátorkou

Vystudovala politologii a dnes pracuje v PR. Vede externí a interní komunikaci v Seznam.cz, kde je zároveň i tiskovou mluvčí. Co jí studium na FSV dalo? Jak na léta na fakultě vzpomíná? A kde strávila Erasmus?

Poslouchejte další díl podcastu De Facto, tentokrát s absolventkou Institutu politologických studií FSV UK Anetou Kapuciánovou.

„Je mi trošku líto, že jsem studovala tak brzy po střední škole. Mám pocit, že jsme se tehdy všichni hnali za prací, chtěli jsme mít smysluplnou praxi. Studiu jsme se věnovali, ale chtěli jsme to mít rychle odbyté. Dneska mám pocit, že bych si toho mnohem víc vážila, více bych ty věci vnímala v nějakém kontextu. Není rok, kdy bych si neřekla, jestli není čas se zase pustit do nějakého studia,“ říká Aneta Kapuciánová v rozhovoru.

Poslechnout si na Spotify, Apple Podcasts nebo Google Podcasts.

Poslechnout si celý rozhovor na webu.

De Facto je podcast Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy o skutečném světě vědců a absolventů společenskovědních oborů. Vyučující, vědci a absolventi poutavě mluví o svém každodenním životě, práci a zkušenostech.

Foto: Barbora Součková