Testování na koronavirus pro studenty a zaměstnance Univerzity Karlovy na 1. LF UK

Testování na koronavirus

1. lékařská fakulta UK ve spolupráci se Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze provádí testování studentů a zaměstnanců UK, včetně jejich rodinných příslušníků, na přítomnost koronaviru SARS-CoV-2 metodou RT-qPCR.

Odběry zájemců o testování budou probíhat každý pracovní den v odběrové ambulanci na Klinice pracovního lékařství VFN v ulici Na Bojišti 1, Praha 2. Analýza vzorků bude provedena v Ústavu imunologie a mikrobiologie 1. LF UK (registrační číslo laboratoře 75UK1LF) a výsledky budou oznámeny den po odběru.

Ceník vyšetření:

• Studenti a zaměstnanci 1. LF UK: 600 Kč
  • Studenti, zaměstnanci UK a jejich rodinní příslušníci: 1000 Kč
  • Ostatní samoplátci: 1700 Kč

Další informace a registraci na vyšetření lze získat na webových stránkách Ústavu imunologie a mikrobiologie.