Termíny odevzdání závěrečných prací a splnění studijních povinností

změny v termínech odevzdání závěrečných prací fsv uk

Termíny odevzdání závěrečných prací a splnění studijních povinností

Termín odevzdání bakalářských i diplomových prací a přihlášek k letním státním závěrečným zkouškám zůstává pro studující Institutu ekonomických studií (IES) 7. 5. 2020.

Ředitelé Institutu komunikačních studií a žurnalistiky (IKSŽ), Institutu mezinárodních studií (IMS), Institutu politologických studií (IPS) a Institutu sociologických studií (ISS) rozhodli, že termín odevzdání závěrečných prací a přihlášek k letním státním závěrečným zkouškám posunou na 21. 5. 2020.

Analogicky na IES zůstává datum, do kterého musejí mít ti, kteří jdou ke státním zkouškám v letním termínu, splněny všechny studijní povinnosti 29. 5. 2020. Pro studující IKSŽ, IMS, IPS a ISS se toto datum posouvá na 12. 6. 2020.

Rozpětí letních termínů státních závěrečných zkoušek bude ještě případně upřesněno v návaznosti na dubnové rozhodnutí Akademického senátu UK, ve věci rektorem navrhované změny Studijního a zkušebního řádu UK.

Datum odevzdání závěrečných prací a přihlášek k podzimním státním závěrečným zkouškám a splnění studijních povinností zůstává neměnné pro všechny instituty, tj. 31. 7. 2020.