Stipendium na Hamburg International Summer School 2021

Hamburg International Summer School 2021

Stipendium na Hamburg International Summer School 2021

V rámci spolupráce s Univerzitou Hamburg tato partnerská univerzita nabízí stipendium spojené s účastí na některé z pořádaných letních škol:

Language Diversity, Education and Social Participation 5. – 30. 7. 2021 - online

Health Economics 5. – 23. 7. 2021 - online

Poplatek za tuto LŠ je 775 EUR (studentům z UK bude poskytnuta 20% sleva). V případě, že bude studentům přiznáno stipendium, bude jim částka ve výši 545 EUR dodatečně vyplacena.

Konečné náklady úspěšného žadatele by tedy byly pouze 75 EUR.

V době nominace by studenti již měli být přihlášeni na tuto LŠ (v případě, že nebudou na stipendium vybráni, mohou se z dané LŠ poté opět odhlásit).

Podklady k žádosti o stipendium na LŠ pro studenty:

• strukturovaný životopis v AJ
  • motivační dopis v AJ
  • studijní průměr
  • potvrzení o přijetí na LŠ - Language Diversity, Education and Social Participation  nebo Health Economics

Přihlášku spolu s podklady je možné poslat na studyabroad@fsv.cuni.cz nejpozději do 10. 5. 2021

Případné dotazy je možné směřovat taktéž na studyabroad@fsv.cuni.cz.