Stipendia BTHA na studium v Bavorsku

O stipendium Česko-bavorské vysokoškolské agentury (BTHA) na roční studijní pobyt v Bavorsku (akademický rok 2022/23) můžete žádat do 1. prosince 2021.

Stipendium BTHA je určeno k financování navazujícího magisterského nebo doktorského studia na bavorské veřejné vysoké škole a může být prodlouženo na max. 3 roky. Stipendium lze udělit i na roční studijní pobyt v Bavorsku v rámci doktorského studia na české veřejné vysoké škole.

Stručné informace ohledně stipendií a podání žádosti naleznete na těchto stránkách a v letáku BTHA. Podrobné informace a formuláře k podání žádosti jsou k dispozici na stránkách BTHA.

Zájemci se mohou s případnými dotazy (v češtině, němčině či angličtině) obrátit na referentku stipendijních programů BTHA, paní Martinu Guttenberger – email: guttenberger@btha; tel. +49 941 943 5315.