Semestrální pobyty v Německu a Švýcarsku pro studenty a doktorandy v LS 23/24

německo a švýcarsko

Semestrální pobyty v Německu a Švýcarsku pro studenty a doktorandy v LS 23/24

Dodatečná nabídka semestrálních pobytů pro studenty a doktorandy v rámci přímé meziuniverzitní spolupráce na partnerských univerzitách v Německu a ve Švýcarsku na LS 2023/2024.

Předpokládaná nabízená místa:

Goethe Universität Frankfurt am Main

• 2 semestrální stipendia pro studenty bakalářského, magisterského nebo doktorského studia - 300 EUR měsíčně

Universität des Saarlandes

• 2 semestrální stipendia pro studenty bakalářského nebo magisterského studia - 934 EUR měsíčně
  • 2 semestrální stipendia pro doktorandy - 1200 EUR měs. (možné vyjet na několik týdnů – max. 3 měsíce v období leden – prosinec 2024)

Heinrich Heine Universität Düsseldorf

• 1 semestrální stipendium pro studenty bakalářského a magisterského studia – 934 EUR měsíčně (není určeno pro doktorandy)

Universität Basel

• 1 semestrální stipendium pro studenty bakalářského,  magisterského nebo doktorského studia - 1500 CHF měsíčně

Termín přihlášek: 2. 10. 2023.

Více informací o požadovaných podkladech a způsobu podání žádosti najdete zde.