Registrujte se na Global Community Challenge YYC

Hledáte jedinečnou globální vzdělávací zkušenost? Partnerská univerzita University of Calgary nabízí naším bakalářským a magisterským studentům účast na virtuální Global Community Challenge YYC.

The Global Community Challenge YYC je příležitostí pracovat v mezikulturních a interdisciplinárních týmech při hledání řešení problémů skutečného světa. Tím, že se stanete součástí této výzvy, budete mít příležitost rozvíjet dovednosti v oblastech týmové práce, kreativity, řešení problémů a komunikace.

Během této 8 týdenní výzvy budou týmy studentů z různých oborů a zemí spolupracovat na vývoji řešení skutečného problému identifikovaného jedním z partnerů, což jsou organizace působící v Calgary, které mají mezinárodní zaměření. Výzva zahrnuje také workshopy na rozvoj podnikatelského myšlení, práci v mezikulturních týmech nebo jak prodat své dovednosti na trhu práce a mnoho dalšího.

Účast: zdarma

Deadline pro přihlášku:15. 9. 2021.

Přihláška zde

Místo konání: Všechny meetingy a diskuze budou probíhat online přes ZOOM či jiné platformy. (UTC/GMT -7:00)

Více informací zde

V případě dotazů je možné napsat na global.challenge@ucalgary.ca.