Poděkování děkanky FSV UK

ANT

Poděkování děkanky FSV UK

Milé kolegyně, milí kolegové,

ráda bych vám všem jménem svého týmu poděkovala za to, že se podařilo udržet naši fakultu v této nelehké době na nohách.

Vyučujícím za to, jak zvládli přechod na bezkontaktní výuku, jak energicky se chopili zkoušení nových možností a snažili se najít pro své studenty a studentky to nejlepší, i když se celá řada z nich přitom musí celodenně starat o své děti (a ještě třeba suplovat každý všední den několik hodin jejich výuku), případně rodiče a další příbuzné.

Studentkám a studentům za jejich nasazení, ochotu učit se i bezkontaktně, někdy naprosto novým způsobem, a své vyučující podpořit.

Fakultní administrativě za operativní přechod na maximální práci na dálku, aniž by utrpěla kvalita poskytovaných služeb, a všem, kteří pravidelně chodí do práce, když nejde pracovat vzdáleně, za jejich odhodlání a dodržování všech bezpečnostních opatření.

Děkuji také těm, kteří se zapojili do dobrovolnických aktivit, nesmírně mě těší, že máme na fakultě tolik lidí se srdcem na pravém místě.

V neposlední řadě pak zcela osobně děkuji za všechny podpůrné telefonáty, maily, komentáře i nabídky pomoci. Hodně pro mě znamenají a dávají mi energii fakultu tímto nelehkým obdobím provést.

V následujících týdnech bychom se už měli přece jen víc dozvědět, jak bude vše vypadat dále. Zároveň vím, že někteří studentky a studenti mají třeba dotazy, které nechtějí položit jen mailem, proto jsme pro vás připravili na povelikonoční týden dvě „relace“: tou první bude možnost diskuze prostřednictvím Google Meet se mnou a panem proděkanem Krištoufkem 16. dubna od 10:00, druhá bude pro zahraniční studenty s paní proděkankou Kasákovou a členkou kolegia děkanky paní doktorkou Krausz Hladkou, termín ještě upřesníme. Pokud se budou chtít přidat i vyučující, jsou samozřejmě vítáni. Odkaz na obě diskuze bude zveřejněn na fakultních webových stránkách a sociálních sítích.

Těšíme se na vás! Do té doby buďte zdrávi, a pokud možno si užijte nadcházející sváteční dny.

Alice N. Tejkalová