Nabídka startovacích bytů pro mladé akademické a vědecké pracovníky UK

Startovací byty

Nabídka startovacích bytů pro mladé akademické a vědecké pracovníky UK

Komise pro přidělování startovacích bytů Univerzity Karlovy stanovila termín k podání žádostí o přidělení startovacího bytu číslo 1342 pro mladé akademické a vědecké pracovníky Univerzity Karlovy. Zájemci budou moci podat žádost o jeho přidělení do 13. 5. 2024.

Okruh zaměstnanců, kteří mohou o přidělení bytu požádat, a další podmínky jsou stanoveny opatřením rektora č. 4/2022. Nabídka je určena akademickým a vědeckým pracovníkům do 34 let, jejichž pracovní poměr je uzavřen na dobu alespoň jednoho roku nebo na dobu neurčitou v rozsahu 1,0 úvazku.

Uvolněný startovací byt č. 1342 o rozloze 62,54 m2 se nachází v objektu Centra Krystal, na adrese J. Martího 2/407, Praha 6. Veškeré podrobnosti, včetně specifikace bytu, naleznete v přiloženém oznámení. Formulář žádosti je k dispozici zde.