Aktuální nabídka jednotlivých univerzit v rámci programu 4EU+

4EU+

Aktuální nabídka jednotlivých univerzit v rámci programu 4EU+

Univerzita Karlova je součástí 4EU+ Alliance, která propojuje šest komplexních veřejných vysokých škol ze čtyř regionů Evropy. Naši studenti se mohou hlásit na jednotlivé akce, které prohlubují mezinárodní spolupráci mezi univerzitami a obohacují studenty o nové zkušenosti.

Univerzita v Heidelbergu nabízí zdarma 12 míst pro studenty UK na semestrálním kurzu němčiny různých vstupních úrovní. Kurz probíhá od 19. dubna do 23. července 2021, registraci je nutné provést do 30. března. Vzhledem k omezenému počtu míst prosíme, aby se hlásili jen vážní zájemci (pokud se student neodhlásí před 4. dubnem, bude muset uhradit registrační poplatek). Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.

Čtyři alianční univerzity se podílely na přípravě nového 4EU+ online kurzu „Covid-19 crisis as a model for data literacy“, který je určen bakalářským studentům různých oborů. Deadline pro registraci je 31. března. Více informací naleznete zde

 4. května pořádá Sorbonne University akci European funding opportunities for junior researchers, která je otevřena doktorandům a mladým vědcům ze všech členských institucí. Více informací a registraci naleznete zde.