Získejte stipendium na letní školu World Intellectual Property Organization

Otázky duševního vlastnictví a jeho ochrany se dotýkají všech vědeckých oborů a témat. Prestižní letní škola World Intellectual Property Organization (WIPO) je vhodná i pro začátečníky se zájmem o duševní vlastnictví – zaměřuje se jak na teoretickou průpravu, tak i na případové studie a na praktických příkladech představí nejnovější trendy v oblasti autorského práva, patentů, ochranných známek a mnoho dalšího.

Přihlaste se jako studenti Univerzity Karlovy a získejte stipendium pro účast na vysoce prestižní mezinárodní letní škole WIPO, která proběhne online ve dnech 6. až 17. září 2021

Co vás čeká?

• Intenzivní dvoutýdenní online letní škola (pondělí – pátek vždy od 9 do 12.30 hod. a od 18.30 do 20 hod.)
  • Seznámíte se s nejnovějšími trendy v oblasti IP i perličkami z praxe odborníků.
  • Teoretická i praktická výuka – reálné případové studie, přednášky a týmová cvičení.
  • Součástí kurzu bude i obecný úvod, který pomůže i méně zkušeným účastníkům (i začátečníkům) dobře porozumět dané problematice.
  • Celý program letní školy naleznete ZDE.

Na jaká témata se můžete těšit?

• Nové technologie ► zelená energie ► farmaceutické know-how ► letectví a kosmonautika ► logistika a skladové technologie ► pandemie ► nejnovější trendy v oblasti ochrany duševního vlastnictví ► autorská práva ► patenty ► ochranné známky ► průmyslové vzory a mnoho dalšího.

Co získáte?

• Vysoce prestižní osvědčení o absolvování letní školy World Intellectual Property Organization (WIPO), které se bude vyjímat ve Vašem CV.
  • Potkáte světově uznávané odborníky z praxe v oblasti inovací a duševního vlastnictví.
  • I v rámci online prostředí budete mít příležitost k navazování profesních kontaktů.
  • Studenti Univerzity Karlovy získají za splnění také 6 kreditů (předmět Letní škola WIPO s kódem TVOL0008).

Jak se přihlásit?

• Do 25. 8. 2021 pošlete své CV a motivační dopis v angličtině na adresu wipo@ruk.cuni.cz.
  • Počet stipendijních míst je omezený.

V případě, že nezískáte stipendium, je stále možné se na letní školu přihlásit - cena pro mladé profesionály (studenty) je 298 USD. Kredity mohou získat i platící studenti UK. Více ZDE.

Více informací naleznete také na stránkách Centra pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy, které letní školu spolupořádá.