Zahájení centra TAH – Technology, Art, Humanities – Creative and Innovation Centre

Srdečně vás zveme na slavnostní zahájení centra TAH – Technology, Art, Humanities – Creative and Innovation Centre, které je společným záměrem českých vysokých škol a výzkumných organizací, které spatřují potenciál v propojování kulturních a kreativních odvětví, technologií a humanitních a společenskovědních oborů. Naše fakulta je jedním z aktivních a zakládajících členů.

Během setkání budou pozvaným z řad veřejné sféry, představitelům vedení organizací TAH a médiím mj. představeny teze Manifestu TAH, které objasňují společné odhodlání k interdisciplinární spolupráci. K dnešnímu dni se k Manifestu TAH připojilo 27 signatářů, viz více v pozvánce zde.

Setkání proběhne 14. prosince 2023 v 16:00 v prostorách Technologického centra UMPRUM (Mikulandská 5).

Pro pohodlí všech pozvaných a pro zajištění lepší organizace večera prosíme o potvrzení vaší účasti zde