Tři studenti z ISS FSV UK uspěli v Ceně Edvarda Beneše

Cena Edvarda Beneše

Tři studenti z ISS FSV UK uspěli v Ceně Edvarda Beneše

V 26. ročníku soutěže o Cenu Edvarda Beneše uspěli tři studenti z Institutu sociologických studií FSV UK. Soutěž je určena pro studenty vysokých škol, kteří zpracovávají bakalářské a diplomové práce z oboru „Historie 20. století“ nebo „Sociologie“. Soutěž je pravidelně vyhlašována městem Sezimovo Ústí.

Ocenění dostali:

• Gabriela Lazárková, Cena Edvarda Beneše 2. stupně za práci s názvem: Asistovaná reprodukce z pohledu cílových skupin,
  • Jakub Janouš, Cena Edvarda Beneše 3. stupně za práci s názvem: Zdroje důvěry v inteligentní virtuální asistenty,
  • Sára-Ráchel Schlehrová, Čestné uznání za práci s názvem: Změna sociální konstrukce nezaměstnaných v období krize související s COVID-19.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční 22. 10. 2021 od 11:00 v Památníku Edvarda Beneše v Sezimově Ústí.

Gratulujeme!