Proč jít do inovační soutěže Falling Walls Lab CZ?

Bylo vyhlášeno letošní kolo mezinárodní soutěže Falling Walls Lab 2022 – mezioborové soutěže, která dává prostor nové generaci výzkumníků a inovátorů představovat svou práci. Účastníci mají přesně 3 minuty, aby před publikem a porotou představili v angličtině své projekty z nejrůznějších oborů.

Vítěz českého národního kola získá:

• finanční odměnu ve výši 1000 EUR
  • a postoupí do celosvětového finále, které se uskuteční na podzim 2022 v Berlíně.

Bližší informace k této mezinárodní soutěži budou představeny 9. 6. 2022 od 9.30 v Kampusu Hybernská (Budova A, 3. patro) na Inovativní snídani UK.

Pozvání na snídani přijali:

• Ing. Markéta Klíčová, Ph.D. studentka v oboru Nanotechnologie na Technické univerzitě v Liberci a vítězka českého kola soutěže v roce 2018
  • Bc. Martin Krška, manažer pro vztahy s veřejností v Národní technické knihovně a národní koordinátor Falling Walls Lab Czech Republic
  • Mgr. Barbora Boušová, vedoucí DAAD Information Point Praha

Setkání se zaměří na to:

• co je soutěž Falling Walls Lab CZ a proč se do ní přihlásit;
  • jak soutěž probíhá;
  • co mohou účastníci vyhrát a s jakými lidmi se během soutěže setkávají;
  • co soutěžícím účast přinese a jak jim pomůže v budoucím podnikání nebo tvorbě projektu.

Registrovat se můžete zde.