Přihlaste se na workshop projektu InKoNa

Katedra německých a rakouských studií se zapojuje do projektu InKoNa zaměřeného na interkulturní kompetence studentek a studentů doktorského nebo pokročilého magisterského studia z Česka a Německa, kteří se ve svém výzkumu věnují německé kultuře v širším smyslu slova. Letošní seminář je pořádán po úspěšném prvním ročníku projektu, který proběhl na podzim roku 2019 v Bamberku.

Právě nyní hledají zájemce o účast na semináři, který proběhne 6. – 7. května 2022 v Praze. Seminář bude v německém jazyce a zaměří se na interkulturní zkušenosti a dovednosti účastníků. Workshop je také příležitostí k setkání s dalšími mladými vědci z Česka a Německa.

Projekt s podporou Česko-německé vysokoškolské agentury je realizován Magdalenou Burger, M.A. z Univerzity Otto-Friedricha v Bamberku pod vedením Prof. Dr. Jörga Wollsteina ve spolupráci s Mgr. Anežkou Brožovou a Zuzanou Lizcovou, Ph.D.

Přihlášky je možné zasílat do 31. března 2022. Podrobné informace naleznete zde.