Pozvánka do učící se komunity na FSV UK

učící se komunita

Pozvánka do učící se komunity na FSV UK

Zveme vás do první učící se komunity na FSV UK zacílené na inovativní metody, unikátní platformy profesního rozvoje, která bude probíhat během akademického roku 2023/2024 pod záštitou vedení FSV UK. Komunita je bilingvní a je otevřena všem akademikům a akademičkám, PhD studentům a studentkám na FSV UK a všem, kdo se zabývá inovacemi VŠ výuky a internacionalizací kurikula.

Více informací o učící se komunitě naleznete zde.

Jak se bude komunita setkávat:
První setkání proběhne v Areálu Jinonice 12. prosince 2023 od 9:30 do 11:00 v místnosti C612.
• Další setkání 3x 90 min proběhnou během akademického roku (tedy cca 1x za měsíc mimo zkouškové období).

V případě zájmu se prosím registrujte do úterý 7. prosince 2023 prostřednictvím tohoto formuláře (registrujte se prosím i v případě, že se nemůžete zúčastnit prvního setkání).