Panelová diskuze o studijní (ne)úspěšnosti s odborníky a zástupci MŠMT, NAÚ a UK

Akce Studijní (ne)úspěšnost: od strategických cílů k praktickým řešením; Panelová diskuze s odborníky a zástupci MŠMT, NAÚ a UK proběhne v pátek 1. 3. 2024 od 10:00 do 12:30 h ve vzdělávacím centru Didaktikon (Kampus Hybernská), v případě zájmu se prosím registrujte ve formuláři.

V rámci  zahájení programu vystoupí s prezentací:

• Mgr. Michaela Šmídová, Ph.D. (Centrum pro studium vysokého školství)
  • Mgr. Karolína Gondková (ředitelka odboru Sekce vysokého školství, vědy a výzkumu, MŠMT)
  • Ing. Robert Plaga, Ph.D. (předseda Národního akreditačního úřadu pro vysoké školství)

Na panelovou diskuzi se posléze připojí:

• doc. MUDr. Jan Polák, Ph.D., MBA (prorektor pro koncepci a kvalitu vzdělávání UK)
  • Mgr. Daniel Vašek (student doktorského programu a vědecký pracovník na Přírodovědecké fakultě UK)
  • Ing. Michal Farník (předseda Studentské komory Rady vysokých škol)