O podporu POINT se můžete hlásit během června

Program podpora internacionalizace (POINT) na Univerzitě Karlově je jeden z podpůrných nástrojů financování aktivit nasměrovaných ke zvýšení úrovně internacionalizace univerzity. Cílem tohoto programu je podpora krátkodobých internacionalizačních aktivit.

V kalendářním roce 2023 je možné žádosti o podporu pro jarní kolo podávat pouze od 1. června do 30. června 2023.

Příjem žádostí v rámci jarního kola programu POINT je odložen, standardní termín 1. - 30. 4. pro toto kolo neplatí. Důvodem rozhodnutí vedení UK ze dne 24. 3. 2023 pro odklad jarního kola programu je reforma finančního zdroje v souvislosti s nástupem nové prorektorky pro zahraniční záležitosti. Cílem reformy je vytvoření nové komise a více strategicky zacílená finanční podpora ku prospěchu všem žadatelům.

Aktuální informace budou zveřejňovány na webových stránkách zde a rovněž na webu univerzity

Přihlášky do programu POINT je možné podávat elektronicky prostřednictvím online aplikace (systému interních soutěží UK).