Nabídka stipendijního pobytu na HHU Dusseldorf v ZS 2024/2025

dusseldorf

Nabídka stipendijního pobytu na HHU Dusseldorf v ZS 2024/2025

Naše partnerská univerzita HHU Dusseldorf nabízí studentům stipendijní semestrální pobyt  (na max. 5 měsíců) v zimním semestru 2024/2025. Výše stipendia je 934 EUR měsíčně. Konečné rozhodnutí o přidělení stipendia je v kompetenci HHU Dusseldorf.

Vhodné pro bakalářské a magisterské studenty.

Zde jsou k dispozici bližší informace ke stipendiu.

Podklady k žádosti o stipendium pro studenty:

• strukturovaný životopis v němčině nebo v angličtině
  • motivační dopis v němčině nebo v angličtině
  • konkrétní studijní plán – Study plan
  • doporučující dopis vysokoškolského pedagoga FSV UK v němčině, popř. angličtině
  • potvrzení o stupni znalosti němčiny nebo angličtiny (certifikát o složení jazykové zkoušky, potvrzení z jazykové školy či katedry jazyků na fakultě) – min. úroveň B2
  • potvrzený výpis studijních výsledků v angličtině, studijní průměr
  • předběžný příslib přijetí od pedagoga z HHU Düsseldorf

Studenty prosíme o nahrání veškerých dokumentů do online aplikace do 8. 3. 2024.

V případě potřeby kontaktujte koordinátorku OZS Marii Stanovskou, studyabroad@fsv.cuni.cz, tel. 222 112 221, Hollar, kancelář 216.