Nabídka kurzů Centra pro přenos poznatků a technologií UK

plakát Rozjeďte své nápady s kurzy CPPT UK

Nabídka kurzů Centra pro přenos poznatků a technologií UK

Hledáte volitelné kurzy, které Vám otevřou nové obzory? Podívejte se na nabídku Centra pro přenos poznatků a technologií UK. Kurzy jsou vhodné pro všechny studenty UK napříč obory a fakultami a provedou vás jimi odborníci z praxe.

ROZJEĎTE PROJEKT | Schováváte si nápady „na potom“? Co kdybyste se konečně odvážili a pustili se do nich? Přijměte semestrální výzvu a proměňte svůj nápad v realitu! Praktický projektový seminář čeká jen na vás.

• Inovační laboratoř: Rozjeď projekt (kód TVOL0006, 4 kredity) | WEB

VLASTNÍ BYZNYS – ANO/NE? | Zvažujete, zda začít podnikat? A jak na to? Kurz 8 praktických workshopů Vám pomůže se rozhodnout a udělat první kroky na cestě k vlastnímu podnikání.

• Podnikni to! na UK (nekreditováno) | VÍCE

VÝZKUM → INOVACE → PRAXE | Porozumějte lépe otázce inovací ve vědě, a to i v humanitních oborech! Vyzkoušejte si na tématu své vlastní bakalářky nebo diplomky inovační proces. Nastartujte cestu k využití svého bádání v praxi. Ukážeme Vám, jak na to.

ZAŽIJTE SPOLUPRÁCI | Posuňte svoje týmové dovednosti při přípravě smysluplného eventu.

• Živá laboratoř spolupráce (kód TVOL0019, 4 kredity) | VÍCE