Letní škola Open Science na Univerzitě v Mariboru, Slovinsko

Maribor

Letní škola Open Science na Univerzitě v Mariboru, Slovinsko

PhD studenti a mladí výzkumníci se mohou hlásit na bezplatnou letní školu Open Science na Univerzitě v Mariboru, ve Slovinsku, která se koná od 11. do 15. září 2023. Cílem je rozvíjet dovednosti v oblasti správy výzkumných údajů, otevřeného přístupu k výsledkům výzkumu, využívání otevřené výzkumné infrastruktury, superpočítačových zdrojů a Evropského cloudu pro otevřenou vědu.

Tento týdenní kurz se koná prezenčně na Univerzitě v Mariboru a je zdarma. Veškeré materiály, exkurze a občerstvení během přestávek zajistí organizátor letní školy. Univerzita v Mariboru vám také nabídne jedno jídlo (oběd) denně zdarma. Pracovním jazykem bude angličtina a studenti mohou za účast obdržet 3 kredity ECTS. Je možné žádat o podporu skrze Erasmus+ program.

Kompletní program a další informace naleznete zde.

Pro více informací kontaktujte koordinátorku paní Brinu Klemenčič na brina.klemencic@um.si.