Letní škola LERU pro PhD. studenty

Do 24. března 2022 je možné podat přihlášku k účasti na 12. ročníku prestižní letní školy LERU (The League of European Research Universities)

• Co: LERU doctoral summer school
  • Kde: UTRECHT UNIVERSITY
  • Kdy: 4. - 8. července 2022
  • Téma: The University of the Future. Rethinking the role of universities worldwide in the face of the challenges of the 21st century
  • Program: zde

Účastnický poplatek 600 Euro, který pokrývá výukové materiály, ubytování, stravu a dopravu po Utrechtu, hradí přijímající strana. Náklady na cestovné hradí vybranému studentovi RUK, vybraný student/studentka bude informován/a o postupu.

Studenti se mohou přihlásit na e-mail adela.jiroudkova@ruk.cuni.cz zasláním: jména, studovaného oboru, názvu disertační práce nebo názvu specializace, CV a motivačního dopisu, vše v anglickém jazyce.

Z přihlášených kandidátů bude následně vybrán jeden, který se PhD. školy zúčastní za Univerzitu Karlovu.