Konference Peace Research Center Prague 2024

Výroční konference Peace Research Center Prague se koná 21. března 2024 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy (nám. Curieových 901/7, Praha 1) od 10:30 do 16:00.

Zúčastněte se dne plného debat na téma “Just and Unjust Nuclear Deterrence” a “Israel, Gaza, and the Security in the Middle East” s předními světovými vědci v oblasti mezinárodních vztahů a bezpečnosti – Scott D. SaganRob G. Pinfold jako hlavní řečníci a Lauren Sukin, Irena KalhousováJan Daniel jako panelisté.

Tuto akci pořádá Peace Research Center Prague (PRCP), University Research Center of Excellence Fakulty sociálních věd a Právnické fakulty Univerzity Karlovy ve spolupráci s Institutem mezinárodních studií, Politologickým klubem FSV UK, Common Law Society a Francouzským velvyslanectvím v Praze.

Akce se bude konat v angličtině a k rezervaci místa je vyžadována registrace.

poster