Ivana Karhanová: Neznám moc tvrdších byznysů než finančnictví, čerpám z toho dodnes

Jak vzpomíná na začátek své kariéry, kdy pracovala jako finanční poradkyně? Proč se poté rozhodla sama podnikat ve zcela odlišném sektoru? A v jakých ohledech stále čerpá ze svého vysokoškolského studia?

Poslechněte si rozhovor s Ivanou Karhanovou, úspěšnou absolventkou Institutu ekonomických studií FSV UK.

Finanční poradenství je za mě super start k práci kdekoliv, protože moc tvrdších byznysů neznám. Běhat po trhu a prodávat pojistky cizím lidem není úplně sranda. Naučí vás to spoustu věcí díky tomu, že pracujete v multilevelu. Naučíte se pracovat s motivací lidí. Naučíte se, že když uděláte něco špatně, tak si za to můžete sami. Naučíte se, že když něco uděláte dobře, tak si za to taky můžete sami. Ale po pár letech jsem cítila, že se chci přece jenom posunout někam dál,“ popisuje v rozhovoru začátek své pracovní kariéry Ivana Karhanová.

Poslechnout si na Spotify, Apple Podcasts, nebo Google Podcasts

Poslechnout si celý rozhovor na webu

De Facto je podcast Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy o skutečném světě vědců a absolventů společenskovědních oborů. Vyučující, vědci a absolventi poutavě mluví o svém každodenním životě, práci a zkušenostech.