IES zve na červnový Den otevřených dveří

IES

IES zve na červnový Den otevřených dveří

Uvažujete o studiu na Institutu ekonomických studií FSV UK nebo jste byli ke studiu přijati? Připojte se k online Dni otevřených dveří, který se uskuteční formou webináře v pátek 11. června 2021 od 13 hodin.

Prosíme zájemce o účast na webináři, aby se registrovali zdeFacebook event najdete zde

Program 13:00 - 15:30

• Přivítání (doc. PhDr. Martin Gregor, Ph.D., ředitel institutu)
  • Co vás čeká v bakalářském studijním programu? (doc. PhDr. Julie Chytilová, Ph.D., garantka bakalářského programu)
  • Jak a kdy vybrat správnou stáž? Kam směřují naši absolventi? (Mgr. Eliška Krohová, kariérní poradkyně IES FSV UK)
  • Výuka cizích jazyků (Mgr. Lucie Poslušná, Centrum jazykové přípravy FSV UK)
  • Jak vstoupit pravou nohou do studia? Proč nevynechat seznamovací kurz E-GO? (prezidenti studentského spolku E-klub)

Dostatečný prostor bude věnován také vašim dotazům, které můžete klást v registračním formuláři nebo do chatu v průběhu webináře.

Do naší budovy v Opletalově ulici můžete zatím nahlédnout alespoň virtuálně formou 3D prohlídky a ve videu od spolku eKlub