FSV UK přivítá doktorandy sérií praktických seminářů / ONLINE

FSV UK přivítá doktorandy sérií praktických seminářů

FSV UK přivítá doktorandy sérií praktických seminářů / ONLINE

Ve dnech 21. – 24. září proběhne na Fakultě sociálních věd FSV UK Welcome Week for PhD Students. Kvůli současné situaci se připravené semináře přesunou do online prostředí. 

Je mi potěšením, že můžeme v letošním roce přivítat doktorandy FSV UK nabídkou seminářů vedených našimi odborníky, které jim poskytnou praktické know-how, a to zejména v publikační a pedagogické činnosti,” říká Tomáš Cahlík, proděkan pro doktorské studium a další formy vzdělávání.

Uvítací týden začne valnou hromadou pro PhD studenty v pondělí 21. září ve 14:00. Valná hromada proběhne online, připojte se prosím přes Google Meet

Od úterý 22. 9. do čtvrtka 24. 9. pak proběhne online série seminářů zaměřených na zvýšení úspěšnosti v rámci vlastních publikačních aktivit a kompetencí v pedagogickém procesu (vice informací včetně rozvrhu přednášek naleznete v přiloženém dokumentu).

Veškeré aktivity v rámci tohoto týdne proběhnou v anglickém jazyce. Pro účast je třeba registrovat se do 8. září. Jelikož se jedná o první akci tohoto druhu pro celou FSV UK, vítání jsou nejen doktorandi, ale i studenti vyšších ročníků.

Těšíme se na vaši účast!